Zamykamy lato – Radio LUZ pres. latko 91.6°C [4.09]

Zamykamy lato – Radio LUZ pres. latko 91.6°C [4.09]
Umarło lato, niech żyje lato! Skwar, ukrop i krople potu na naszej twarzy zamieniliśmy na wicher, przeciąg i krople deszczu na naszej twarzy. Pożegnaliśmy temperatury z trójką z przodu, ale nie dane nam nawet było oswoić się z dwójką, bo już mamy tych stopni zaledwie –naście. Tęsknimy za latem. To miłość trudna, ale jednak miłość. Żegnamy więc lato. Z Wami.

 

Nasze ostatnie wydarzenie w Odra-Pany rozpoczęliśmy ulewnym deszczem, całkowicie odwracającym dotychczasowy trend meteorologiczny. Chcemy wierzyć, że w najbliższy piątek będzie podobnie i dane nam będzie liznąć ostatniej kapki promieniowania słonecznego w nadzwyczaj fantazyjnym gronie muzycznym.

Zebraliśmy wszystkie najdorodniejsze jajka jakie mieliśmy w koszyku. Funk, jazz, techno, house, gatunków tyle, że nawet Karol Linneusz złapałby się za głowę, tak dużo, żeby wymienić. Całkowity i kompleksowy przegląd tego wszystkiego co można usłyszeć na naszych falach radiowych. Wszystko to i jeszcze więcej w najbliższy piątek, 4 września; start o godzinie 19:00. Mety nie ma, to nie wyścigi.

 

CZASOSTOLIK

19:00 – Groove Professor

20:30 – Dyskretny Jakub

22:00 – Janeda b2b Baby Meelo

00:00 – Adam Salamøn

01:30 – b2b2b

 

tax: free
location: Odra-Pany