Wyluzuj się i zarekrutuj do Radia LUZ

Wyluzuj się i zarekrutuj do Radia LUZ
Słońce w pełni, wiosenna aura dookoła nas, nie wychodź z domu. Na razie. Całe szczęście, że Radia LUZ można słuchać bez wychodzenia z domu. Formularz rekrutacyjny też mamy online. Nie masz wymówek żeby się nie zgłosić.

 

Normalnie, na zgłoszenia czekaliśmy przez 10 dni, od 9 do 19 marca. Ale że sytuacja jaka jest każdy widzi, to przedłużamy zbieranie zgłoszeń do końca marca. Masz więcej czasu do namysłu.

Tutaj nie potrzeba większego namysłu. Jednak trenując naszą siłę perswazji napiszemy to wielkimi literami.

WYPEŁNIJ NASZ FORMULARZ REKRUTACYJNY

(to jest prośba, a nie polecenie, jak coś)

Jednak, jako rzecze klasyk, reklama jest dźwignią handlu. Tym klasykiem jest nasz dział promocji, oni wymyślili to porzekadło, co jest dziwne, bo my nie sprzedajemy nic poza dobrym nastrojem od rana. Niemniej – jeśli się wahasz, przygotowaliśmy krótkie know-how dla każdej z redakcji i działów. Ale spokojnie: nie ma tam nudnych konkretów, bardziej radosna twórczość zbliżona do zapowiedzi w Randce w Ciemno.

REDAKCJA MUZYCZNA

Potrafisz rozmawiać o muzyce godzinami, sprawdzasz nowości, kopiesz w nagraniach bez podziałów na gatunki i czas wydania? Interesujesz się tym co dzieje się w świecie muzyki popularnej, jak i niezależnej? Może jeździsz na koncerty, festiwale, pojawiasz się na wydarzeniach w mieście i śledzisz lokalną scenę? Chciałbyś więcej? Jeśli masz tak samo jak my – zgłoś się do redakcji muzycznej, zdobądź doświadczenie dziennikarskie i rozwijaj zajawkę. Dołącz do nas!

NEWSROOM

Ciekawość świata i dociekliwość to dwie z cech, którymi mógłbyś/mogłabyś siebie opisać? Czujesz potrzebę bycia w centrum wydarzeń? Lubisz śledzić najnowsze informacje i potrafisz przełożyć je znajomym w zwięzły, zrozumiały sposób? Jeżeli to wszystko prawda – nie czekaj i zgłoś się do redakcji informacyjno-publicystycznej!

REDAKCJA KULTURY

Kino, literatura, teatr, muzyka, opera, sztuki piękne – cokolwiek twórczego sprawia, że powiększają ci się źrenice, a krew w żyłach zaczyna płynąć szybciej, może być świetnym tematem do poruszenia na antenie. Żyjesz kulturą? To tak jak my. Zapraszamy do najbardziej kulturalnej redakcji w LUZie.

REDAKCJA SPORTOWA

Piłka nożna, koszykówka, siatkówka, a może tenis stołowy lub sztuki walki to twój konik? A może interesujesz się futbolem lub lacrossem? (serio, potrzebujemy ekspertów od lacrossa, od zaraz, to nie jest śmieszne jak małe pojęcie mamy o tej dyscyplinie). Jeżeli chcesz podzielić się swoimi zainteresowaniami, pasją albo relacjonować wydarzenia swojej ulubionej drużyny to dobrze trafiłeś. W redakcji sportowej nie ma limitów, bo każdy znajdzie u nas miejsce dla siebie. Nie czekaj i zgłoś się już teraz. Już niedługo wrocławski sport nie będzie miał przed tobą tajemnic!

REDAKCJA POPULARNONAUKOWA

Nie jest łatwo wytłumaczyć, co badacz miał na myśli, formułując jakąś teorię. Jeżeli jednak masz tę zdolność, która pozwala objaśniać świat nauki i przy okazji interesują cię najnowsze badania, zgłoś się do redakcji popularnonaukowej. Czekają rozmowy z uczonymi i uczestnictwo w życiu akademickim Wrocławia.

DZIAŁ TECHNIKI

Marzy Ci się realizować profesjonalne audycje radiowe? A może chciałbyś sprawdzić się w studio nagraniowym? Może po prostu uwielbiasz pracę z dźwiękiem? Jeżeli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś „tak” to dział techniki jest stworzony dla Ciebie! Nasz zespół jest jak rodzina, którą mogłeś sam wybrać. Ludzie z pasją  i  uśmiechnięte twarze, które chcą się dzielić swoim doświadczeniem i zapałem do pracy. Technika to radio.

DZIAŁ PROMOCJI

Pamiętasz, skąd wiesz o Radiu LUZ? Mogła to być akcja na Facebooku lub Instagramie. Możliwe, że widziałeś nasze logo na jakiejś imprezie we Wrocławiu. Jest też szansa, że patronowaliśmy wydarzeniu, w którym brałeś udział. Cokolwiek zadziałało, stali za tym spece z działu promocji. Chcesz do nich dołączyć i szerzyć dobrą nowinę o LUZie? Zapraszamy!

 

WYPEŁNIJ NASZ FORMULARZ REKRUTACYJNY

Na zgłoszenia czekamy do 31 marca.


ciekawostka: każda z osób na zdjęciu powyżej reprezentuje usposobienie jednej z redakcji; czy jesteś w stanie je przypasować?