Wojciech Bąkowski zagra przed Nocą Muzeów: Radio LUZ i Otwarta Przestrzeń Kultury

Wojciech Bąkowski zagra przed Nocą Muzeów: Radio LUZ i Otwarta Przestrzeń Kultury

18 maja w trakcie Nocy Muzeów zapraszamy na wyjątkowy występ muzyczny i performatywny w wykonaniu Wojciecha Bąkowskiego, który otworzy cykl spotkań w ramach inicjatywy Współczynnik.

Wojciech Bąkowski to artysta wizualny, muzyk i poeta. Lider grup muzycznych KOT i NIWEA, a także współtwórca grupy artystycznej PENERSTWO. W ubiegłym roku nakładem DUNNO Recordings ukazał się jego długogrający album pt. JAZZ DUO, którego treść będzie motywem przewodnim występu we Wrocławiu.

https://dunnorecordings.bandcamp.com/album/jazz-duo

Wstęp wolny (ilość miejsc ograniczona)

godz. 19.00
aleja Dąbska, Park Szczytnicki, Wrocław

Po koncercie, w związku z Nocą Muzeów zapraszamy na zwiedzanie Radia LUZ w bud. C8 na kampusie Politechniki Wrocławskiej!

 

Współczynnik, to cykl spotkań o szerokiej tematyce, które powstają we współpracy Radio LUZ z WCRS Otwarta Przestrzeń Kultury. Ideą jest współtworzenie różnych form aktywności kulturowych, które dla Was przygotujemy. Będziemy współodczuwać brzmienia, odgłosy, formy, współtworzyć rękodzieła, współpracować podczas gier, słuchać rozmów. Zależy nam, abyście czynnie uczestniczyli i chłonęli wrażenia, którymi chcemy się z Wami podzielić.

WSPÓŁCZYNNIK zaprezentuje dwa eventy miesięcznie – koncerty, sztukę, pikniki, panele dyskusyjne, warsztaty-w okresie od czerwca do października.