Wiedza praktyka dla przyszłego prawnika – wykład we Wrocławiu

Wszyscy studenci prawa, szkolący się w przyszłym fachu, niebawem będą mogli czerpać prosto ze źródła.

Marcin Szymański, adwokat z Izby Warszawskiej wygłosi wykład pt. „Abuzywne klauzule waloryzacyjne w umowach kredytu denominowanego i indeksowanego do kursu walut obcych”. Za udział w spotkaniu każdy chętny będzie mógł otrzymać 2 punkty w obligatoryjnym doskonaleniu zawodowym. Zostaną one zarejestrowane i udostępnione na platformie iDeA.

Przed wykładem odbędzie się także spotkanie z adwokatem, dr Kamilem Szmidem – pełnomocnikiem Naczelnej Rady Adwokackiej ds. sekcji tematycznych, a także koordynatorem sekcji praktyków prawa Izby Warszawskiej. W swoim wystąpieniu będzie promował tworzenie sekcji praktyków prawa w Izbie Wrocławskiej.

Początek wydarzenia 23 lutego o godz. 15.00 w Auli im. Stanisława Afendy (III piętro w budynku ORA).