Posłuchaj: Relacja z 9. TIFF Festival

Posłuchaj: Relacja z 9. TIFF Festival
Zwracanie uwagi na margines tego, co widzimy. Wyobrażanie sobie utopii. Zastanawianie się nad punktami zapalnymi czy zmiana perspektywy widzenia to propozycja dla uczestników 9. edycji TIFF Festival.

 

0:55 – Joanna Rzepka-Dziedzic – kuratorka wystawy „Ludzie jako bogowie”
15:13 – Agata Grzych – kolektyw Thinkpink Gang
22:14 – Beata Bartecka – kuratorka wystawy „Wszystkie jutra”
36:41 – Natalia Wiernik – artystka, autorka pracy będącej częścią wystawy „Wszystkie jutra”
48:59 – Marianna Chade & Martyna Bartoszewicz – autorki festiwalowego zina

 

Światy to tegoroczne hasło wrocławskiego festiwalu fotografii TIFF Festival. Organizatorzy chcą skupić uwagę uczestników na przyglądaniu się naszej rzeczywistości przez pryzmat innych światów. W ramach festiwalu organizowanego przez TIFF Collective odbędą się trzy kuratorskie wystawy Program Głównego – Kino Utopia w galerii BWA Wrocław Główny, Wszystkie jutra w galerii BWA Studio oraz Ludzie jak bogowie w OP ENHEIM. Ponadto w programie spotkania autorskie, oprowadzania, dyskusje oraz wieczorne, muzyczne wydarzenia. Wydarzenia Otwarcia TIFF Festival // Światy odbędą się od 4 do 8 września 2019. Wystawy dostępne będą do końca września.

Część wystawy LUDZIE JAK BOGOWIE autorstwa Justyny Mędrali (fot. materiały prasowe)

Radio LUZ także tam będzie. W czwartek (05.09) między godziną 16:00 a 18:00 odbędzie się specjalna transmisja na żywo z wnętrz TIFF Festival. Podczas niej porozmawiamy między innymi z Beatą Bartecką, kuratorką wystawy Wszystkie jutra, oraz Agatą Grzych z ThinkPink Gang