slowthai ft. Denzel Curry – Psycho

Odkąd zobaczyłam dzikość slowthaia na tegorocznym OFF Festivalu, miałam przeczucie że będziemy niedługo obserwować agresywne momenty w jego karierze. Sukces Nothing Great About Britain” ugruntował pozycję chłopaka idącego na całość z przekazem i krytyką ojczystych tematów. Wydziarany angielski dzieciak nie zwalnia jednak tempa. Najnowszy singiel z Denzelem Currym to krótki pokaz operowania złością. Dodatkowo z wizualami, które namawiają Cię do stanów lękowych, jeśli jeszcze ich nie masz. Niecałe 3 minuty kontrolowanych krzyków i wyzwolenia emocji sprawdzają się jednak doskonale, bo nie widziałam w tym roku tak gniewnego rapowania. Slowthai mocno zaznacza w hip hopie swój indywidualny styl.

Przyszły miesiąc oznacza dla niego rozpoczęcie kolejnej trasy koncertowej, tym razem z grupą BROCKHAMPTON. Ja bardziej czekam na ogłoszenia kolejnych wydań, chociaż Psycho wysoko zawiesił poprzeczkę.

Anna Lalka

Uwaga – w nagraniu występują światła stroboskopowe.