Rozdajemy: Apparat w NFM [ZGARNIJ WEJŚCIÓWKI]

Rozdajemy: Apparat w NFM [ZGARNIJ WEJŚCIÓWKI]
Coś więcej niż motyw przewodni do serialu Dark. Ulubieniec publiczności Apparat ma za sobą udany koncert na Tauron Nowa Muzyka Katowice, a w grudniu przyjedzie do Wrocławia aby 16 grudnia wystąpić w przestrzeni Narodowego Forum Muzyki. Słuchaj Radia LUZ aby zgarnąć bilety na to wydarzenie!

 

Sascha Ring, bo tak naprawdę nazywa się Apparat, zaczynał od tworzenia techno, by później odejść w stronę eleganckiej, piosenkowej elektroniki. Oprócz solowych nagrań pod tym szyldem, artysta słynie z supergrupy Moderat, współpracy z Ellen Allien oraz współprowadzenia berlińskiej wytwórni Shitkatapult. Sascha Ring porzucił techno, by poszerzyć paletę zainteresowań o wiele pozornie nieprzystających do siebie gatunków – od popu, przez triphop, electro i ambient, po IDM. Jak dotąd opublikował 7 albumów i liczne single oraz EPki. Ostatnie wydawnictwo artysty to album „LP5”, który ukazał się w marcu tego roku. Przed premierą tej płyty Sascha Ring zajmował się głównie produkcją muzyki dla kina, telewizji i teatru. W 2018 roku otrzymał nawet nagrodę za najlepszy soundtrack na festiwalu filmowym w Wenecji.

Dwukrotnie na naszej antenie będziemy rozdawać podwójne wejściówki na poniedziałkowy koncert Apparata w NFM. Najpierw w poniedziałek 9.12 podczas Ultradźwięków oraz w piątek 13.12, kiedy podczas Audiostartera gościem Olgi Dąbrowskiej będzie Adam Godziek – organizator koncertu i festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice

Ponadto bilety są możliwe do nabycia na stronie organizatora.