Rosalie. – Nie Mów

Rok 2018 i kawałek 2019 w polskim popie należały do Rosalie. Nagrody, koncerty na najważniejszych festiwalach, rozpoznawalność w mediach. Idąc za ciosem Rosalie. ujawnia kolejny singiel z płyty IDeal, która ukaże się 20 marca w wytwórni Def Jam Recordings Poland.

Nie Mów to mieszanka soulu i funku, która od pierwszych taktów wywołuje u odbiorcy swobodne bujanie głową. Nie jest to materiał wybuchowy, nie rozrywa (od razu) na strzępy, ale – zarówno za sprawą warstwy lirycznej, jak i brzmieniowej – rozmasowuje problemy naszej codzienności. Za produkcję odpowiedzialny jest duet Marcina Makowca i Michała Langego, wspierany m.in. przez Chloe Martini. Wspólnie z Rosalie. stworzyli przebój okraszony zjawiskowym klipem, który przygotowali Kuba Bujas i Krzysztof Kosz – autorzy znani z pracy z grupami PRO8L3M czy Syny.

Po raz kolejny przekonałam się, że współpraca z wieloma osobami jest tym, co sprawia, że każdy numer ma swój własny charakter i inną energię. To były bardzo intensywne, radosne i świadome dwa lata pracy, dzięki którym nauczyłam się wymagać od siebie coraz więcej.

Nowy utwór we Wrocławiu usłyszymy podczas premierowego koncertu w Starym Klasztorze, a oprócz tego oczywiście na… 91.6 FM!

Łukasz Lorenc