Rekrutujemy! Zgłoś się już teraz!

Rekrutujemy! Zgłoś się już teraz!

Do wszystkich spikerów i spikerek, realizatorów i realizatorek, zajawkowiczów z dziedziny promocji – Radio LUZ rozpoczyna poszukiwania ludzi głodnych medialnego doświadczenia, antenowej przygody i realizowania swoich zainteresowań. Masz pasję, o której nie możesz przestać nadawać znajomym? Zrób im przyjemność i przenieś się na fale eteru!

 

WYPEŁNIJ NASZ FORMULARZ REKRUTACYJNY

Na zgłoszenia czekamy do 20 października.

 

REDAKCJA MUZYCZNA

Potrafisz rozmawiać o muzyce godzinami, sprawdzasz nowości, kopiesz w nagraniach bez podziałów na gatunki i czas wydania? Interesujesz się tym co dzieje się w świecie muzyki popularnej, jak i niezależnej? Może jeździsz na koncerty, festiwale, pojawiasz się na wydarzeniach w mieście i śledzisz lokalną scenę? Chciałbyś więcej? Jeśli masz tak samo jak my – zgłoś się do redakcji muzycznej, zdobądź doświadczenie dziennikarskie i rozwijaj zajawkę. Dołącz do nas!

NEWSROOM

Ciekawość świata i dociekliwość to dwie z cech, którymi mógłbyś/mogłabyś siebie opisać? Czujesz potrzebę bycia w centrum wydarzeń? Lubisz śledzić najnowsze informacje i potrafisz przełożyć je znajomym w zwięzły, zrozumiały sposób? Jeżeli to wszystko prawda – nie czekaj i zgłoś się do redakcji informacyjno-publicystycznej!

REDAKCJA KULTURY

Kino, literatura, teatr, muzyka, opera, sztuki piękne – cokolwiek twórczego sprawia, że powiększają ci się źrenice, a krew w żyłach zaczyna płynąć szybciej, może być świetnym tematem do poruszenia na antenie. Żyjesz kulturą? Zapraszamy do najbardziej kulturalnej redakcji w LUZie.

REDAKCJA SPORTOWA

Piłka nożna, koszykówka, siatkówka, a może tenis stołowy lub sztuki walki to twój konik? A może interesujesz się futbolem lub lacrossem? Jeżeli chcesz podzielić się swoimi zainteresowaniami, pasją albo relacjonować wydarzenia swojej ulubionej drużyny to dobrze trafiłeś. W redakcji sportowej nie ma limitów – każdy znajdzie u nas miejsce dla siebie. Nie czekaj i zgłoś się już teraz. Już niedługo wrocławski sport nie będzie miał przed tobą tajemnic!

REDAKCJA POPULARNONAUKOWA

Nie jest łatwo wytłumaczyć, co badacz miał na myśli, formułując jakąś teorię. Jeżeli jednak masz tę zdolność, która pozwala objaśniać świat nauki i przy okazji interesują cię najnowsze badania, zgłoś się do redakcji popularnonaukowej. Czekają rozmowy z uczonymi i uczestnictwo w życiu akademickim Wrocławia.

DZIAŁ TECHNIKI

Marzy Ci się realizować profesjonalne audycje radiowe? A może chciałbyś sprawdzić się w studio nagraniowym? Może po prostu uwielbiasz pracę z dźwiękiem? Jeżeli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś „tak” to dział techniki jest stworzony dla Ciebie! Nasz zespół jest jak rodzina, którą mogłeś sam wybrać. Ludzie z pasją  i  uśmiechnięte twarze, które chcą się dzielić swoim doświadczeniem i zapałem do pracy. Technika to radio.

DZIAŁ PROMOCJI

Pamiętasz, skąd dowiedziałaś/łeś się o Radiu LUZ? Mogła to być akcja na fb lub instagramie. Możliwe, że widziałeś nasze logo na jakiejś imprezie we Wrocławiu. Jest też szansa, że patronowaliśmy wydarzeniu, w którym brałeś udział. Cokolwiek zadziałało, stali za tym spece z działu promocji. Chcesz do nich dołączyć i szerzyć dobrą nowinę o LUZie? Zapraszamy!

 

WYPEŁNIJ NASZ FORMULARZ REKRUTACYJNY

Na zgłoszenia czekamy do 20 października.