REKRUTUJEMY! Wypełnij formularz i dołącz do zespołu Radia LUZ

REKRUTUJEMY! Wypełnij formularz i dołącz do zespołu Radia LUZ

Do wszystkich spikerów i spikerek, realizatorów i realizatorek, zajawkowiczów z dziedziny promocji – Radio LUZ rozpoczyna poszukiwania ludzi głodnych medialnego doświadczenia, antenowej przygody i realizowania swoich zainteresowań. Masz pasję, o której nie możesz przestać nadawać znajomym? Zrób im przyjemność i przenieś się na fale eteru!

zgłoś się na radioluz.pwr.edu.pl/rekrutacja
czekamy do 24 marca

 

Redakcja informacyjno – publicystyczna

Ciekawość świata i dociekliwość to dwie z cech, którymi mógłbyś/mogłabyś siebie opisać? Czujesz potrzebę bycia w centrum wydarzeń? Lubisz śledzić najnowsze informacje i potrafisz przełożyć je znajomym w zwięzły, zrozumiały sposób? Jeżeli to wszystko prawda – nie czekaj i zgłoś się do ekipy info-pub!

Redakcja kultury

Kino, literatura, teatr, muzyka, opera, sztuki piękne – cokolwiek twórczego sprawia, że powiększają ci się źrenice, a krew w żyłach zaczyna płynąć szybciej, może być świetnym tematem do poruszenia na antenie. Żyjesz kulturą? Zapraszamy do najbardziej kulturalnej redakcji w LUZie.

Redakcja sportu

W Radiu LUZ wszyscy gramy do jednej bramki. Redaktorzy sportowi są tego najlepszym przykładem – podczas wiadomości, a także w pasmach porannych i popołudniowych opowiadając o najciekawszych wydarzeniach sportowych. Niezależnie od tego, jak bardzo niszowym sportem się interesujesz – u nas znajdzie się miejsce, by o nim opowiedzieć.

Redakcja popularnonaukowa

Nie jest łatwo wytłumaczyć, co badacz miał na myśli, formułując jakąś teorię. Jeżeli jednak masz tę zdolność, która pozwala objaśniać świat nauki i przy okazji interesują cię najnowsze badania, zgłoś się do redakcji popularnonaukowej. Czekają rozmowy z uczonymi i uczestnictwo w życiu akademickim Wrocławia.

Redakcja muzyczna

Wszyscy znamy tę jedną osobę na imprezie, która nie odchodzi od komputera, wciąż podrzucając subiektywną selekcję ulubionych kawałków. To temat kontrowersyjny, ale jeżeli akurat pasujesz do tej kategorii – polecamy spróbować swoich sił w redakcji muzycznej. Gwarantujemy okazje do grania własnych playlist i czas, żeby przy okazji przedstawić wyjątkowych artystów. Czekamy!

Dział techniczny

Oczko w głowie, bez którego spikerzy mówiliby tylko sami do siebie, a jingle brzmiałyby jak nagrywane kalkulatorem. Szukamy pasjonatów, niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynających przygodę z techniką, czy mających na koncie lata doświadczeń. Najważniejsze są zapał do pracy, sumienność i sprawne ucho.

Dział promocji

Pamiętasz, skąd dowiedziałaś/łeś się o Radiu LUZ? Mogła to być akcja na fb lub instagramie. Możliwe, że widziałeś nasze logo na jakiejś imprezie we Wrocławiu. Jest też szansa, że patronowaliśmy wydarzeniu, w którym brałeś udział. Cokolwiek zadziałało, stali za tym spece z działu promocji. Chcesz do nich dołączyć i szerzyć dobrą nowinę o LUZie? Zapraszamy!