Rekrutujemy!

Autor: programowy

enlightened​zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń!enlightened

Terminarz:

16.10 – 23.10 przyjmowanie zgłoszeń

24.10 kontakt z wybranymi kandydatami

25.10 – 27.10 rozmowy kwalifikacyjne

enlightened​kolejna rekrutacja w okolicach startu semestru letniegoenlightened

 

 

 

 

Zgodnie z tradycją, wraz ze startem nowego semestru akademickiego Radio LUZ otwiera swoje drzwi dla każdego, kto chciałby spróbować swoich sił w przestrzeni medialnej. Tym razem będziemy przyjmować kandydatów do wszystkich redakcji.

To co najważniejsze, to fakt, iż przyjmujemy osoby bez doświadczenia – wszystkiego nauczycie się u nas! Pracujemy na w pełni profesjonalnym sprzęcie i oprogramowaniu emisyjnym. Nadajemy również pełnoprawnie w eterze na 91,6 FM. Nasza ponad 10-letnia obecność na wrocławskim rynku medialnym zaowocowała wieloma „transferami” radiowców – obecnie trudno jest znaleźć jakąkolwiek redakcję we Wrocławiu , w której nie ma chociażby jednego człowieka stawiającego pierwsze kroki w Radiu LUZ. Mamy tez wielu byłych „LUZaków” w mediach ogólnopolskich – np. Gazeta.pl, Polskie Radio Czwórka, czy Rock Radio. Po raz kolejny chcemy zasilić swoje szeregi młodymi, głodnymi dziennikarstwa ludźmi i pokazać jak wiele ciekawych i kreatywnych rzeczy można dokonać, będąc członkiem LUZu.

"Ciekawi Cię świat i ludzie i w dodatku masz silną potrzebę natychmiastowego podzielenia się z innymi tym, czego się dowiedziałaś/dowiedziałeś, to radio jest idealnym miejscem dla Ciebie. Nie wiesz czy sobie poradzisz, czy masz dobry głos i coś do powiedzenia? Wątpliwości to dobry początek:) Daj sobie i nam szansę na wspólna radiową przygodę. LUZ to doskonałe miejsce na zawodową rozgrzewkę dla przyszłych dziennikarzy, ale doświadczenie tu zdobyte przydaje się wszędzie, zapytaj nas w czasie rozmowy kwalifikacyjnej gdzie pracują byli LUZacy :)" – Anna Geryn, redaktor naczelna Radia LUZ.

 „W Radiu LUZ zdobędziecie doświadczenie, które jest bardzo przydatne na rynku pracy. Sprzęt, na którym pracujemy, jest używany również w mediach komercyjnych na całym świecie. Poza tym stwarzamy przestrzeń do realizowania własnych, twórczych projektów w dziedzinie realizacji dźwięku i nie tylko.” – Julia Nowaczyńska, szefowa działu techniki.

„To co w Radiu LUZ jest niezwykle ważne to tworzenie społeczności i atmosfera. Poza wszelkimi aspektami medialno-dziennikarskimi ludzie po prostu lubią tu spędzać czas, a dzięki wspólnym pasjom nawiązują znajomości, które „wynoszą” również poza mury budynku C8 (tutaj mamy siedzibę). Każdy człowiek z ciekawymi zainteresowaniami i zajawką – muzyczną, naukową, techniczną, jakąkolwiek – jest tutaj mile widziany.” Marcin Tomaszewski, szef działu promocji.