Rekrutacja: Redakcja Kultury

Rekrutacja: Redakcja Kultury

Kultura to nie tylko teatr, kino, literatura, opera, malarstwo czy rzeźba. To tak naprawdę wszystko, co dotyka naszej sfery emocjonalnej i sprawia, że chcemy się tymi przeżyciami dzielić. Będąc członkiem redakcji kultury można funkcjonować jako reporter, odwiedzając najważniejsze ośrodki kulturalne Wrocławia lub jako spiker – prowadząc audycję.

 

Mnogość możliwości przekłada się na realny wpływ kreowania opini słuchacza. To trochę jak bycie influencerem, ale bardziej. Na co czekasz? Zgłoś się już teraz.

 

Redakcja Kultury aka Kultred przejmuje antenę od poniedziałku do piątku o 11:00 w audycji Pełna Kultura

 

Szukamy pasjonatów, ciekawskich, głodnych wiedzy i gotowych na prawdziwą przygodę. Tu odkryjecie również swoje ukryte talenty, tak jak jeden z członków redakcji kultury – Janek Chrzan.

 

Zajrzy wszędzie, sprawdzi każdy, nawet najmniejszy kącik i zawsze znajdzie coś ciekawego. Niezależnie czy chodzi o kulturalne życie Wrocławia i Dolnego Śląska, czy o koncert w NFM albo skromny DJ-set. Poza zainteresowaniami ćwiczy także warsztat – prowadzi audycje na żywo i nie boi się reporterskiego fachu. Nie ustępuje także w radiowych rozgrywkach konsolowych.

 

Twoja opowieść może rozpocząć się tak samo jak historia Janka. Nie czekaj i już teraz wypełnij formularz rekrutacyjny.

 

Poznaj historie wszystkich TUTAJ!