Rekrutacja: Newsroom

Rekrutacja: Newsroom

Dzieje się. To jest centrum dziennikarskiej roboty – newsroom, miejsce informacji i publicystyki, rozmów z ludźmi. Najlepsze miejsce do trenowania głosu, rozbudowywania bazy kontaktów, praktyki zawodowej u ludzi z doświadczeniem w mediach, pracy na żywo na antenie, prowadzenia magazynów reporterskich.

 

Wiedza to potęga. Na tę chwilę musisz wiedzieć jedno: dołącz do redakcji informacyjno-publicystycznej, pokaż siebie i nie czekaj, bo to jest dobry moment. Najlepszy. Teraz!

 

Newsroom, dla formalności nazywany redakcją informacyjno-publicystyczną, usłyszysz o pełnych godzinach rano podczas Wiadomości, oraz stojąc w korkach w drodze powrotnej do domu podczas Magazynu Popołudniowego.

 

Szukamy pasjonatów, ciekawskich, głodnych wiedzy i gotowych na prawdziwą przygodę. Również przy tworzeniu newsów potrzebna jest fantazja. Tej nigdy nie brakuje Jędrzejowi Jazgarowi.

 

Jak na zdolnego reportera przystało, zawsze szuka tego, co skrywa się pod powierzchnią. Traktuje każego newsa jak wyzwanie. To perfekcjonista – wszystko, co przedstawia słuchaczom jest sprawdzone i pewne. Przy tym udaje mu się jednak okraszać informacje zgrabnym humorem i swoim ciekawym spojrzeniem na świat. Czy to prowadząc program, czy biegając po konferencjach i przeprowadzając wywiady – zawsze robi to z sercem.

 

Twoja opowieść może rozpocząć się tak samo jak historia Jędrzeja. Nie czekaj i już teraz wypełnij formularz rekrutacyjny.

 

Poznaj historie wszystkich TUTAJ!