Radio LUZ w pytaniach i odpowiedziach

Radio LUZ w pytaniach i odpowiedziach
Wy pytaliście, my odpowiedzieliśmy. Przy okazji naszej nadchodzącej rekrutacji, okazało się, że jest wiele niejasności i nieoczywistości związanych z funkcjonowaniem Akademickiego Radia LUZ, które dla nas wydawały się tak oczywiste, że nawet o nich nie mówiliśmy. Teraz przełamujemy milczenie.

 

Więcej niż ten lead dramatyzmu nie będzie. Przedstawicielki i przedstawiciele wszystkich redakcji i działów postarali się zawrzeć w zwięzłych i krótkich filmach odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z funkcjonowaniem ich grup. Poza redakcją muzyczną. Z jakichś względów redakcja muzyczna inaczej niż wszyscy rozumie sformułowanie „kilka minut”, więc zamknęli się w żołnierskich, osiemnastu minutach. Jednak warto – po obejrzeniu ich, jak i wszystkich pozostałych odpowiedzi, mamy nadzieję, że zrozumiecie chociaż cząstkę tego, co trzyma nas w tym wyjątkowym miejscu.

To z kolei jest dobry moment żeby zareklamować nasz nabór. Wystarczy kliknąć tutaj i uzupełnić krótki formularz, aby znaleźć się w gronie rekrutujących się do Radia LUZ. Serio. Bez ukrytych kosztów, choćby i mentalnych.

 

A teraz, miłego seansu.

 

REDAKCJA POPULARNONAUKOWA

 

DZIAŁ PROMOCJI

 

DZIAŁ TECHNIKI

 

NEWSROOM

 

REDAKCJA KULTURY

 

REDAKCJA SPORTOWA

 

REDAKCJA MUZYCZNA

 

A gdyby nie chciało ci się scrollować z powrotem na górę, bo to ciężka praca w dobie zapracowania, to formularz rekrutacyjny znajdziesz tu:

>>>O, konkretnie tu <<<