Radio LUZ pres. jesienna ramówka

Radio LUZ pres. jesienna ramówka
Ruszyła jesień. Słońce schowało swój rozgorzały łeb za chmury i płacze, że tak brzydko o nim piszemy. Pod wieloma względami, aura pogodowa nie różni się zbyt wiele, od naszej ostatniej imprezy, ale pod względem naszej anteny – zmieniło się wiele. A to już okazja warta świętowania. Ale w domu.

 

Wracamy z regularsami – Pełne Kultury, Magazyny Popołudniowe, wszelkiej maści flesze i wiadomości. To wiadomo. Wszyscy odpoczywający przez wakacje także wrócili: Technologicznie, Na Synapsach, Lokacje. To także nie jest niespodzianka. Ale czy wrócili na stałe miejsca? Sporo wewnątrztygodniowych roszad godzinowych mieliśmy, więc jeśli nie chcesz przykrego zaskoczenia, podczas włączania swojej ulubionej audycji, bo odbyła się trzy dni wcześniej, koniecznie sprawdź naszą ramówkę.

Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia sobotnich nowości. wieczór będzie tęczowa za sprawą audycji Queer this Pop. Dragqueenki Bavi, MonaLizak oraz tylkoAnna przetłumaczą hasła takie jak drag czy queer w sposób tak zrozumiały jak równość tolerancja. Premiera w najbliższą sobotę o godzinie 20:00.

Za tłumaczenie, ale z języka ciała na język determinacji bierze się także Aleksandra Wiza w debiutującej audycji Think Body w soboty co dwa tygodnie o godzinie 17:00, w audycji poświęconej fizyczności i aktywności. Z kolei nie o mgławicach, a o mroczniejszych i bardziej hipnotyzujących brzmieniach elektroniki, w audycji Mgławica opowie Adam Salamon, już we wszystkie soboty o 22:00.

 

AKTUALIZACJA

 

Wcześniej w tym miejscu znajdował się czasostolik gości, których zaprosiliśmy do gry podczas planowanej przez nas od jakiegoś czasu imprezy ramówkowej. To wydarzenie się nie odbędzie. Ubolewamy nad tym, jednakże zawsze na pierwszym miejscu stawialiśmy i będziemy stawiać wspólne bezpieczeństwo, którego po prostu nie bylibyśmy w stanie Wam i sobie zapewnić, spotykając się w ciasnej, klubowej przestrzeni. Czas na dancefloorze odbijemy sobie, gdy już wróci normalność. Względna, ale mimo wszystko.

 

Natenczas dbajcie o siebie. Pięknie prosimy.