Polecamy: taneczny koniec czerwca / Silberberg Festival /Acidtropicalia x Dystopia / Coals / Tańce

Fanom i fankom muzyki w rytmie 4 na 4 polecamy w ten weekend wycieczkę do Srebrnej Góry. W tamtejszym forcie już w ten piątek startuje Silbergberg Festival. Na 3 scenach w zabytkowej przestrzeni górskiej twierdzy zagrają m.in. Karenn, Boston 168, Phase Fatale i Under Black Helmet. Line-up uzupełniają najciekawsze ksywki polskiej sceny klubowej. Góry Sowie i Srebrna Góra czekają na was w ten ostatni czerwcowy weekend. Szczegóły i bilety znajdziecie w serwisie going. Nie przegapcie!

facebook.com/events/267082854190280

Solidne rozpoczęcie weekendu gwarantują w tym tygodniu składy Acidtropicalia i Dystopia. Międzymiastowy, eklektyczny line up znajdziecie w ten piątek (28.06) w Uczuleniu. Futurologiczne wibracje, pulsujący bass i nieoczekiwane zwroty akcji – to i wiele więcej znajdziecie w głośnikach przy kolejowej. Zagrają: Automat – który do Wrocławia przyjeżdża zaraz po występie na festiwalu Tauron Nowa Muzyka; szkalunek, znany też jako DJ smakowita pajda oraz Solid Moods i Galant. Oczekujcie nieoczekiwanego. Zaczynamy w piątek o 23:00.

facebook.com/events/437184570178237

Przed nami kolejny piątek na Tęczowej. Bohaterem najbliższej edycji będzie śląski zespół Coals. Fenomen polskiej sceny indie wpada do Wrocławia zaraz po wydaniu EPki Klan. Wśród gości na tym materiale znaleźli się m.in. Schafter i Kubi Producent. Coals na żywo to potężna dawka emocji, wzruszeń i dobrej zabawy. Kacha Kowalczyk i Łukasz Rozmysłowski zaczarują was swoją wizją alternatywnego popu. Wpadajcie na Nocny Targ w ten piątek już o 21:00.

facebook.com/events/2292920280797827

Wrocławiu, będą Tańce! Już w tę sobotę w mieście ląduje krakowska załoga, która z przyjemnością sprawi, że przez całą noc nie zejdziecie z parkietu. Za deckami staną: związana z festiwalem Unsound Rusałka, współorganizatorka Lava Festival, Satin de Compostela i stały bywalec klubu Szpitalna 1 –Semprey. Spodziewajcie się solidnej dawki basu, afro i post clubu. To także ostatnia impreza w Czuła Jest Noc w tym sezonie. Chodźcie na tańce do Uczulenia w tę sobotę (29.06), po 23:00.

facebook.com/events/2042661929173360