Polecamy: klubowe wydarzenia we Wrocławiu [4-7.04]

Z wyjątkowym koncertem w księgarni Tajne Komplety wraca wrocławski cykl Rozkurz. Inicjatywa Pawła Szroniaka od lat proponuje lokalnej publiczności nieoczywiste i eksperymentalne dźwięki z obszaru awangardy. Tym razem na jej zaproszenie do naszego miasta przyjedzie duet Whispers of Night. Majida Araima i Benjamin Shirley w swojej muzyce odwołują się do tradycji ludowej z regionu Appalachów, wykorzystując przy tym dziedzictwo grupy FLuxus. Koncert będzie też okazją do usłyszenia nowego materiału zespołu, który ujrzy światło dzienne tej wiosny. Tajne Komplety, czwartek (4.04), godzina 20, nie przegapcie!

fb: facebook.com/events/344661029590593

W ten weekend wrocławski Surowiec zaczyna świętować swoje drugie urodziny. Przed nami kilka dni imprez, wystawa i slam poetycki. Cykl wydarzeń muzycznych zainauguruje w ten piątek Groove Night. Za deckami staną m.in. Whyba, Oui i Dejot. Z głośników popłynie disco, house, rnb i hip hop wszelkich odmian. Ogień i bujanie na parkiecie gwarantowane. Na Groove Night widzimy się w ten piątek (5.04), po 22:00.

fb: facebook.com/events/2398624856817165

Po ostatniej imprezie w D.K. Luksus do wrocławskich podziemi wraca ekipa Acidtropicalia. Tym razem kolektyw przejmie klub Heca. O odpowiednią dawkę leftfield techno, oldschoolu, breaków i basu zadbają: Monster, djka związana z kolektywem Oramics, oraz Ultraviolent, czyli 1/2 zespołu Vield. Silna reprezentacja Acidtropicalii prezentuje się następująco: Princess Error, Solid Moods i a_tropic. Oczekujcie nieoczekiwanego. Start w sobotę (6.04) o 22:00.

fb: facebook.com/events/2439674012759524

Klub ciało otwiera swoje drzwi dla fanów i fanek czarnych krążków, kaset i cedeków. W tę niedzielę w piwnicach klubu odbędą się targi pod banderą papawinyl. Do zgarnięcia płyty i nie tylko w klimacie soul, Techno, Trance, New Beat, Afro i wiele, wiele więcej! Zajrzyjcie w niedzielę (7.04) do Ciała między 13 a 18, a może upolujecie coś dla siebie!

fb: facebook.com/events/1308556249282749