Odra River Cup 2019 i koncert Fisz Emade+ Gooral – fotorelacja

Odra River Cup 2019 i koncert Fisz Emade+ Gooral – fotorelacja

Czerwiec powitaliśmy wiosłując po Odrze przy pięknym Bulwarze Politechniki Wrocławskiej im. Rektora Stanisława Kulczyńskiego. Mieliśmy okazję przyglądać się zmaganiom w ramach kolejnej edycji międzynarodowych regat wioślarskich Odra River Cup 2019. Ucieszyli się nie tylko fani sportu, ale także rodziny z najmłodszymi, które piknikowały nad Odrą przy okazji dnia dziecka.

Jak na patrona medialnego przystało, Radio LUZ na żywo relacjonowało wydarzenia w ramach Odra River Cup. O profesjonalny komentarz i o interesujące wywiady zadbali redaktorzy sportowi. Podczas imprezy śledziliśmy łącznie 15 polskich i zagranicznych osad wioślarskich, w tym drużyny męskie i żeńskie. Wisienką na torcie była tradycyjna już rywalizacja drużyn Uniwersytetu Wrocławskiego i Politechniki Wrocławskiej – walka o Puchar Rektora PWr.

Oprócz tego na Odrze ścigały się smocze łodzie, a na suchym lądzie na najmłodszych czekało miasteczko naukowe pełne spektakularnych ciekawostek. Wieczór zamknęły natomiast występy projektu Fisz Emade Tworzywo i Goorala, a także kolorowy i widowiskowy pokaz laserów.

Dziękujemy wszystkim i zapraszamy za rok!

Poniżej fotorelacja z Odra River Cup 2019.