Od studenckiego notesu do biznesu: Ula Dytko, współzałożycielka firmy Majestic Boards

Seria „Od studenckiego notesu do dużego biznesu” powstaje we współpracy Akademickiego Radia LUZ i Wrocławskiego Parku Technologicznego. Patronem podcastu jest Prezydent Miasta Wrocławia Jacek Sutryk oraz wrocławskie uczelnie wyższe. Podczas rozmów będziemy przybliżać Wam, jak powstają pomysły na własny biznes i co zrobić, aby je przerodzić w sukces.

4. odcinek podcastu „Od studenckiego notesu do dużego biznesu” to rozmowa z Ulą Dytko – współzałożycielką firmy Majestic Boards. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu wraz ze swoim przyjacielem otworzyli firmę produkującą longboardy elektryczne. Podczas rozmowy prześledziliśmy wspólnie wszystkie etapy budowania firmy – od pierwszego pomysłu, przez projektowanie prototypów po produkt końcowy. Obecnie firma prowadzona przez Ulę to jedyny producent longboardów elektrycznych, których wszystkie elementy powstają w Polsce. Nasza rozmówczyni to świetny przykład tego, że już podczas studiów można zacząć tworzyć swój biznes plan i wprowadzać go w życie.

Podcast „Od studenckiego notesu do dużego biznesu” powstaje przy współpracy Wrocławskiego Parku Technologicznego i Akademickiego Radia LUZ. Patronem serii jest Prezydent Miasta Wrocławia Jacek Sutryk oraz wrocławskie uczelnie wyższe.