Od studenckiego notesu do biznesu: Michał Stanek i Agnieszka Olech z firmy Motion Systems

Seria „Od studenckiego notesu do dużego biznesu” powstaje we współpracy Akademickiego Radia LUZ i Wrocławskiego Parku Technologicznego. Patronem podcastu jest Prezydent Miasta Wrocławia Jacek Sutryk oraz wrocławskie uczelnie wyższe. Podczas rozmów będziemy przybliżać Wam, jak powstają pomysły na własny biznes i co zrobić, aby je przerodzić w sukces.

Podcast „Od studenckiego notesu do dużego biznesu” odcinek szósty! Tym razem gośćmi Macieja Chruściaka byli przedstawiciele firmy Motion Systems, czyli Michał Stanek – założyciel firmy oraz Agnieszka Olech – marketing manager firmy. Michał, jako absolwent Politechniki Wrocławskiej, postanowił założyć firmę produkującą realistyczne symulatory jazdy. Po 11 latach działalności mają na koncie wiele systemów symulacji dla kierowców oraz pilotów. Dodatkowo tworzyli dla takich marek jak Netflix czy Disney. Słuchając ten podcast dowiecie się jak rozwinąć swoją firmę do takiej skali.

Podcasty powstają przy współpracy Akademickiego Radia LUZ i Wrocławskiego Parku Technologicznego. Patronem serii jest Prezydent Miasta Wrocławia Jacek Sutryk oraz wrocławskie uczelnie wyższe.