Codziennie. Z pasją. Bez reklam!

Od poniedziałku do piątku nadajemy na żywo wprost ze studia w bud. C8 na Politechnice Wrocławskiej. Nie zamykamy się jednak w czterech ścianach, zawsze pojawiając się w centrum wydarzeń. Niezależnie od tego, czy chodzi o nowego robota, który powstał na jednej z wrocławskich uczelni, ekscytujący koncert, głośną decyzję magistratu, wygraną lokalnej drużyny sportowej czy najnowszy spektakl teatralny lub wystawę – mówimy wam o tym, co najciekawsze w naszym mieście i nie tylko.

Jesteśmy dla Was o każdej porze dnia – od wspólnego śniadania (Gra Wstępna), przez drogę do pracy lub na uczelnię i przerwy na kawę (Audiostarter, Pełna Kultura), sprawne powroty do domu (Magazyn Popołudniowy, Ultradźwięki), po wieczorny relaks (pasma autorskie po godz. 20) i ciekawe, pełne pasji weekendy (audycje sportowe, kulturalne, naukowe). W dodatku przez cały czas, jako jedyni z wrocławskich nadawców radiowych, gramy bez bloków reklamowych.

Włącz się na 91,6 fm lub streamuj przez naszą stronę internetową. Do usłyszenia!