NOC MUZEÓW W RADIU LUZ – odwiedź studio na kampusie PWr

Jest jeden specjalny wieczór, kiedy spełniają się marzenia najróżniejszych pasjonatów – wszystkich ciekawskich, dociekliwych, którzy chcą poznać swoje ulubione miejsca od środka. Wejść tylnymi drzwiami,  zobaczyć kulisy, porozmawiać z organizatorami, twórcami. I choć muzeum nie jesteśmy, to w NOC MUZEÓW otwieramy się podobnie, jak wiele innych miejsc we Wrocławiu. Różnica jest jedna – u nas czeka na was najwięcej frajdy i prawdziwe doświadczenie radiowej przygody!

Przed wycieczką do nas, zapraszamy na oficjalny bifor i otwarcie wyjątkowego projektu tworzonego wraz z Otwartą Przestrzenią Kultury. O godz. 19.00 w kościółku pw. Św. Jana Nepomucena w Parku Szczytnickim rozpocznie się występ muzyczny i performatywny w wykonaniu Wojciecha Bąkowskiego, który otworzy cykl spotkań w ramach inicjatywy Współczynnik. Szczegóły: radioluz.pwr.edu.pl/wspolczynnik-koncert-wojciecha-bakowskiego-zdobadz-wejsciowki.

Gramy na żywo przez cały czas, kiedy będziecie mogli nas odwiedzać. Koniecznie zajrzyjcie do studia emisyjnego – prowadzący audycję LIVE chętnie zaproszą przed mikrofon wszelkich antenowych śmiałków.

Do Waszej dyspozycji będzie profesjonalne studio produkcyjne. Tam, wraz z pomocą radiowców z redakcji kulturalnej będziecie mogli odgrywać wyjątkowe sceny rodem z kultowych filmów. O swojej pracy opowiedzą redaktorzy sportowi i informacyjni. Dowiecie się jak powstają serwisy wiadomości i wywiady ze sportowcami. W jednym z pokoi czekać będą także prowadzący pasma muzyczne, dzięki którym będziecie mogli poznać szczegóły naszego oprogramowania radiowego i sposób emisji piosenek.

Dla każdego, kto będzie miał ochotę odetchnąć, przygotowaliśmy kanapowy chill room z planszówkami. Tam też czekać będą zajęcia dla najmłodszych.

Nie zapomnijcie szukać wzrokiem naszej ścianki. Promo-ekipa z największa radością będzie cykała zdjęcia naszych gości. Przewidujemy pozowanie na tle z logotypem, jak i fotki w akcji – przy komputerach, czy za mikrofonem.

Zobacz, jak bawiliśmy się na ostatnim razem: