NOC MUZEÓW W RADIU LUZ 2019 – fotorelacja

NOC MUZEÓW W RADIU LUZ 2019 – fotorelacja

Jest jeden specjalny wieczór, kiedy spełniają się marzenia najróżniejszych pasjonatów – wszystkich ciekawskich, dociekliwych, którzy chcą poznać swoje ulubione miejsca od środka. Wejść tylnymi drzwiami, zobaczyć kulisy, porozmawiać z organizatorami, twórcami. I choć muzeum nie jesteśmy, to w NOC MUZEÓW otworzyliśmy drzwi podobnie, jak wiele innych miejsc we Wrocławiu. Różnica jest jedna – u nas zawsze czeka najwięcej frajdy i prawdziwe doświadczenie radiowej przygody!

Przed właściwymi atrakcjami w ramach Nocy Muzeów mieliśmy przyjemność zainaugurować naszą współpracę w WCRS – projekt Współczynnik. Spotkaliśmy się w kościółku pw. Św. Jana Nepomucena w Parku Szczytnickim, gdzie w klimatycznej, zabytkowej przestrzeni wystąpił Wojciech Bąkowski.


Do dyspozycji odwiedzających oddaliśmy profesjonalne studio produkcyjne. Pod okiem radiowców mogli tam odgrywać wyjątkowe sceny rodem z kultowych filmów. Redaktorzy sportowi i informacyjni podzielili się doświadczeniami reporterskimi i kulisami powstawania serwisów wiadomości i wywiadów ze sportowcami. Prowadzący pasma muzyczne służyli wiedzą na temat naszego oprogramowania radiowego i emisji piosenek. Na głodnych odpoczynku oraz na najmłodszych czekał także nasz chill room z planszówkami.

Zobacz, jak bawiliśmy się w 2018 roku: