Na Święta – zdrowych i wesołych jak nigdy

Na Święta – zdrowych i wesołych jak nigdy
Nawzajem. Nawzajem, nawzajem. Nawzajem? Nawzajem! Nawzajem… To tak dla bezpieczeństwa. W roku takim jak ten, moc życzeń wydaje się być zdezawuowana. Wszak w zeszłym roku życzyliśmy sobie „zdrowych i wesołych”. I gdzie teraz jesteśmy? Całe szczęście już na finisażu roku 2020.

 

Dopiero teraz poznaliśmy wartość słów „zdrówka, bo jak zdrówko będzie, to wszystko będzie”. Nie wiadomo, czy życzący w poprzednich latach mówiąc „wszystko” mieli na myśli otwarte restauracje i imprezy sylwestrowe, ale słowo się rzekło, restrykcje u płotka. Czy życzenie zdrowia jest w tym roku passé? Z tą wesołością też nie przesadziliśmy. Zajęcia zdalne, niecały rok siedzenia w domach, dystanse społeczne, izolacje. Za wesoło nie jest. Nie jest też nudno, ale chyba nie o to nam chodziło.

Dlatego stąpając po cienkim, życzeniowym lodzie, życzymy Wam – naszym słuchaczom, jak i wszystkim członkom naszej LUZowej rodziny, w tym okresie bezpośrednio powiązanym ze Świętami Bożego Narodzenia – wszystkiego tego, co Was uszczęśliwia. Jeśli marzy Ci się powrót do normalności: niech tak się stanie. Jeśli znajdujesz się w mniejszości, która cieszy się z home office: żeby tak się stało i Twój pracodawca pozwolił Ci na utrzymanie takiego stanu. Życzymy żeby rok 2021 był spokojniejszy niż 2020. Życzymy Wam jak i nam samym totalnego wyluzowania. Bo rozumiecie. LUZ.

 

W przygotowaniu pierogów czy pierników czas może umilić Wam słuchanie Akademickiego Radia LUZ, w internecie jak i w FM. Przygotowaliśmy dla Was szereg materiałów, mniej lub bardziej powiązanych ze świętami. Na przykład o wymowie światła i świąt. Wyrazy dość podobne. Dlaczego? Sprawdzała to Magda Kurowska

Wszystkiego nawzajemnego!

Ekipa Radia LUZ