Muzyka nie tylko electro – elektryzujący wykładowca z W-5

Dr hab. Tomasz Sikorski został „Elektryzującym Prowadzącym”, czyli zwycięzcą I edycji plebiscytu na najlepszego wykładowcę Wydziału Elektrycznego organizowanego przez samorząd studencki tegoż wydziału. Pomimo dużego nagromadzenia ładunków elektrycznych w jednym miejscu, dr Sikorski jest także muzykiem i gitarzystą. Basowym, całe szczęście.

15 lat doświadczenia w dydaktyce akademickiej zaowocowało wyróżnieniem spośród wykładowców, którzy najlepiej poradzili sobie w czasie pandemii na Wydziale Elektrycznym. Paradoksalnie dr Sikorski nie prowadzi zajęć o wydobywaniu przepięknych riffów z gitary podpiętej do wzmacniacza, nie uczy o sztuce dropnięcia w electro, ale prowadzi zajęcia m.in. z: Teorii Obwodów na II roku studiów i Oceny Jakości Energii Elektrycznej w języku angielskim na studiach magisterskich.

Ale jest także muzykiem we wrocławskim zespole Resoraki. A my jesteśmy radiem, zajmujemy się zawodowym emitowaniem muzyki. Nauka i muzyka przenikają się razem cudownie