Młodzi dziennikarze z szansą na nagrody – konkurs

Znamy szczegóły tegorocznej odsłony konkursu na Nagrodę Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka. Inicjatywą interesuje się coraz więcej studentów, jak również profesjonalistów. Dla jeszcze niezdecydowanych – wciąż jest szansa, by wziąć udział.

Ze względu na liczne prośby twórców, organizatorzy zdecydowali się przedłużyć okres przyjmowania zgłoszeń do 5 marca. Wystarczy przesłać formularz przez pocztę elektroniczną: nagrodamlodychdziennikarzy@gmail.com lub dostarczyć go na piśmie pod adres: 31-002 Kraków, ul. Franciszkańska 1.

Nagroda Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka to konkurs dziennikarski organizowany od 2011 roku przez Koło Młodych krakowskiego oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, Stowarzyszenie Absolwentów Dziennikarstwa Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie i Dziennikarskie Koło Naukowe UPJPII. Nagrody przyznawane są w kategoriach: „Debiut Publicystyczny Roku", „Inicjatywa Roku" i „Reportaż – Po Debiucie", a od VI edycji nagradzani są również „Młodzi Twórcy Filmowi". W poprzednim roku na gali VI edycji, która odbyła się w krakowskim Teatrze Groteska pojawiło się ponad 200 gości.

Tegoroczna Gala odbędzie się w tym samym miejscu, 14 marca. Regulamin konkursu i wszelkie przydatne informacje można znaleźć na facebooku www.facebook.com/nagroda.mlodych.dziennikarzy i na stronie internetowej nagrodamlodychdziennikarzy.wordpress.com.