Megan Thee Stallion ft. Beyoncé – Savage (Remix)

Remix Savage z udziałem Beyoncé to kawałek, którego potęgę i geniusz można wytłumaczyć poprzez twarde fakty. Żeby wymienić wszystkie, forma opisu tego mocograja nieuchronnie zwróciłaby się w stronę raczej magisterki, a nie krótkiej notki. Spróbuję zatem napomknięć chociaż o tych najważniejszych.

1) Remix ten stał się numerem jeden na liście Billboardu, detronizując Say So od Doja Cat oraz zapewniając Beyoncé pierwsze miejsce po raz siódmy w karierze, choć dopiero pierwszy raz w tej dekadzie. Królowa wraca więc z hukiem.
2) Beyoncé w swojej części tekstu wspomina o portalu OnlyFans. Po chwili akcje magazynu odnotowują skok na giełdzie oraz 15-procentowy wzrost liczby użytkowników na stronie.
3) Dochód ze sprzedaży Savage w całości będzie przeznaczony dla organizacji charytatywnej z Houston. Jak widać, dziewczyny są piękne, zdolne, a do tego nawiązały owocną współpracę z ludźmi od wizerunku posiadają dobre serca…
4) Na TikToku powstał nowy taneczny czelendż do wspomnianej piosenki. Ja już umiem! 25.7 milionów innych użytkowników również.

Zuzanna Pawlak