Licytuj na WOŚP z Radiem LUZ

Nie zapominamy, nakręcamy! Już w tym tygodniu 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Co prawda wyjątkowo, bo pandemicznie, ale to w żaden sposób nie demotywuje nas do działania! Już zachęcaliśmy do wrzucania do naszej wirtualnej puszki, zapowiadaliśmy też, że to nie koniec naszych atrakcji w ramach tej edycji WOŚP. Pora wyskakiwać z fantów i zaprezentować Wam wszystko to, co mamy do zaoferowania.

Trzy wyjątkowe i bardzo specjalne aukcje przygotowaliśmy dla Was w tym roku. To bezcenne prezenty, jest nam wręcz głupio, że można tym rzeczom przypisać jakąkolwiek cenę, ale chyba takie są założenia licytacji. Jest coś dla melomanów, sportowców oraz dla miłośników nauki. Nie żebyśmy chcieli przypisywać komukolwiek jakąś łatkę, można licytować na wszystko.

Obrazki i nazwy licytacji można, a nawet trzeba klikać, żeby przejść do aukcji.

TENIS Z REKTOREM I PROREKTOREM POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ

Niezwykła gratka. Chcesz z klasą poskarżyć się na wykładowcę albo zasugerować reformy bez których uczelnia sobie nie poradzi? Nie sposób znaleźć lepszego miejsca na to niż kort tenisowy. A może po prostu, chcesz sprawdzić swoją kondycję fizyczną w starciu z profesorami Politechniki? Gdy walka trwa o ostatni gem, liczba cytowań nie ma już znaczenia.

Rektor Politechniki Wrocławskiej prof. Arkadiusz Wójs oraz prorektor ds. współpracy prof. Dariusz Łydżba czekają na kogoś, kto odważy zmierzyć się z nimi w pojedynku deblowym. Dobór swojej pary do debla pozostawiamy Tobie, ale nawet obecność Igi Świątek mogłaby nie przesądzić o losach spotkania. Zalecamy intensywny trening fizyczny i mentalny przed starciem, ot, po prostu, dobra rada.

INDYWIDUALNY POKAZ W PLANETARIUM UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO

Sięgnij gwiazd i dojrzyj wcześniej niedojrzanego.Pracownia Dydaktyki i Popularyzacji Astronomii „Planetarium” znajdująca się w Instytucie Astronomicznym Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza na specjalny, indywidualny pokaz wszystkiego tego, co poza Ziemią. Spoglądasz często w przeszłość? Spróbuj spojrzeć paręnaście milionów lat w przeszłość. Też nienawidzisz jak podczas wizyty w planetarium, ktoś cały czas zbyt głośno komentuje mgławicę Oriona? Odetnij się od innych i pozwól sobie na prywatny pokaz.

Odpowiadając na pytania, które towarzyszą nam każdego roku – tak, można sobie puścić muzykę z La La Land i odtworzyć taneczną sekwencję, ale lewitowanie proszę sobie zapewnić we własnym zakresie.

AUDIOSTARTER Z SZEFEM BACZYŃSKIM

Jeżeli całe życie ktoś powtarzał Ci, że z takim głosem to tylko do radia, ale nigdy jakoś nie było czasu na wysłanie CV, możesz sprawdzić swoje możliwości z nami. Nie chcesz czekać, aż otworzymy rekrutację i wolisz żeby twarda i zimna mamona załatwiła wszelkie formalności? To świetnie, bo właśnie mamy miejsce na jeden Audiostarter w towarzystwie naszego szefa programowego, Szymona Baczyńskiego.

To doskonała okazja, żeby sprawdzić czy to zapowiadanie utworów jest tak łatwe jak się wydaje. Możesz także wylać swoją całą frustrację o to, dlaczego Twój ulubiony utwór zniknął z anteny bezpowrotnie. To Szymon jest za wszystko odpowiedzialny. Na te dwie godziny, możesz wyrwać mu stery i grać to co zechcesz.*

* – poprawka, Szymon powiedział, że nic takiego nie będzie miało miejsca i playlistę i tak trzeba z nim skonsultować.

Do każdej licytacji dokładamy nasz pamiątkowy giftpack – maseczka, zaślepka oraz plecak. I skarpetki i komin do tego. Czego chcieć więcej w tym zimowym czasie?

Jeżeli jednak czujesz, że presja licytacji odrobinę Cię przerasta, albo to jeszcze nie jest czas na starcie z rektorami Politechniki Wrocławskiej na korcie, nie krępuj się – doładuj naszą wirtualną puchę czymkolwiek zechcesz. Wiemy, że lubi polskich królów, spójrz na ten uśmiech. Ale ponownie, bez presji.