Kubek dla Wykładowcy 2021 – dr Rafał Seredyński

Kubek jest demokratyczny. Kubek jest indywidualistyczny. Kubek jest wolnościowy. Powtarzamy to jak mantrę. Każdy może mieć kubek, ale taki kubek jak nasz to wyjątkowa sprawa. Waszymi głosami wyłoniliśmy szanowne grono: najlepszych, najsympatyczniejszych, najbardziej docenionych przez uczelnianą społeczność nauczycieli akademickich mijającego roku akademickiego. Na najniższym stopniu podium kolejny przedstawiciel Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, dr Rafał Seredyński!

Katedra i Zakład Fizjologii Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich dobrze zna doktora Seredyńskiego. Od teraz zna go także cały Wrocław. Czym charakterystycznym wyróżnił się w prowadzeniu zajęć? Jakie dobre rzeczy wyszły w nauczaniu przez edukację zdalną? I jaki płyn najczęściej zagości w naszym statuetkowym kubku? Czy w ogóle znajdzie się tam płyn? Tego dowiemy się z rozmowy Maćka Tomasiewicza: