Kubek dla Wykładowcy 2020 — prof. dr hab. Dorota Zyśko

Semestr akademicki dobiega końca, jednak w pamięci wszystkich zaangażowanych na długo zostanie w pamięci. Z jednej strony, zgoda, fajnie, nie trzeba było za wiele ruszać się z domu, wykład w piżamie, hurra! Z drugiej natomiast: chaos, marazm i zgroza. Są jednak tacy, którzy dyskomfortową sytuację dla wszystkich przemienili w radosne i przyjemne doświadczenie. Teraz zasługują na uznanie. Jedną z tegorocznych laureatek jest profesor doktor habilitowana Dorota Zyśko z Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Dołożyliśmy usilnych starań, aby przeprowadzić rozmowę wideo z panią profesor Zyśko, ale jednak złośliwość rzeczy martwych i prędkość łącz internetowych, gdy wszyscy siedzą na Netflixie, potrafią zaszkodzić największych. Na szczęście jesteśmy radiem i wyznajemy zasadę, że gdzie wideo nie może, tam audio dojdzie. I w rzeczy samej, posłuchajcie rozmowy Tomka Pietruchy z prof. Dorotą Zyśko

Natomiast, pani profesor Dorota Zyśko serdecznie pozdrawia wszystkich, którzy na nią głosowali, co też możecie obejrzeć poniżej: