Jayda G – Both Of Us

Jeśli szukacie efektywnego treningu, który możecie wykonać także w domu, serdecznie zachęcam, by powariować trochę do DJ-setów Kanadyjki. Nie wiem, co bardziej emanuje energią – mieszanka house’u, soulu i disco wypływająca z głośników, czy może sama Jayda, która swoim euforycznym tańcem zaraża i pokazuje, że bawi się równie świetnie, co wszyscy wokół. Ten sam rodzaj pozytywnych wibracji potrafi przelać do swoich produkcji, co dobitnie udowadnia w naszym singlu tygodnia.

Jak tu się nie uśmiechnąć słysząc ten leciutki klawisz zgrabnie rozłożony na beacie? Jak tu się nie podnieść z krzesła (albo chociaż na krześle) po tym mostku? Mimo że takie klimaty rzadko goszczą na mojej playliście, lubię czasem wracać do takich słonecznych numerów. Szczególnie kiedy po dłuższym czasie pojawiam się w rodzinnych stronach. Spoglądam wtedy przez okno, widzę znajome drzewka powiewające na wietrze i uświadamiam sobie, że nie ma to, jak w housie.

Chcecie więcej? Zajrzyjcie do biblioteki wytwórni Ninja Tune trzeciego lipca. Wtedy to światło dzienne ujrzy materiał, którego zapowiedzią jest właśnie Both Of Us.

Paweł Szeląg