IT, finanse, HR, marketing – wakacyjne praktyki dla studentów w Credit Agricole

Bankowość to nie tylko zarządzanie i finanse. Wiedzą to studenci zarówno ekonomii czy rachunkowości, jak i inni, specjalizujący się w marketingu, komunikacji, programowaniu i w prawie. Działanie w dużych firmach, które charakteryzuje taka złożoność kadr, wymaga nie lada doświadczenia, niezależnie w której komórce zamierza się pracować. Dlatego też nierzadko firmy proponują specjalne programy praktyk dla studentów.

Przykładem jest mający swoją centralę we Wrocławiu bank Credit Agricole. Co firma oferuje zainteresowanym? Przede wszystkim możliwość obycia się z systemem pracy w bankowości. Do tego elastyczne godziny pracy oraz możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę. Zainteresowany? Konkretne oferty znajdziesz w bazie: kariera.credit-agricole.pl/oferty/oferty.

Wśród projektów skierowanych do studentów, które realizuje Credit Agricole, są zarówno staże, program Career Ahead, jak i wspomniane praktyki. Te, szczególnie w okresie wakacji, potrafią być najlepszą okazją do rozwijającego spożytkowania swojego czasu. Także w roku 2019 bank otwiera swoje drzwi na studentów. O szczegółach praktyk oraz typach kandydatów starających się o pracę w CA z Sandrą Boczek, która pracuje w dziale HR firmy, rozmawiała Daria Detlaf.

Wiedząc, że w studentach drzemie potencjał i mnóstwo wiedzy, polski oddział tej francuskiej firmy udziela się podczas różnorakich targów pracy. W samym 2019 roku za nami są już targi na Politechnice Wrocławskiej, Uniwersytecie Ekonomicznym i Career EXPO na Stadionie Wrocław, w których udział brali przedstawiciele CA.

Szczegóły na stronie credit-agricole.pl/kariera/obszary/praktyki-i-staze.