FKA twigs ft. Future- holy terrain

FKA twigs kontynuuje zapowiedzi najnowszego krążka. O powrocie artystki zrobiło się głośno, gdy usłyszeliśmy singiel Cellophane, ale oliwy do ognia dorzucił ostatni singiel holy terrain. Tahliah  Barnett razem z Futurem stworzyła kompozycję, której daleko do art-popowej, emocjonalnej sieczki. Trapowy utwór zagęszcza atmosferę szybkim bitem i mrocznymi tekstami o stąpaniu po „świętym terenie” . Tak jak w przypadku featuringu z A$APem z LP1, tak i teraz, głos Twigs idealnie komponuje się z newschoolowym stylem Future’a.

Na podstawie takiego materiału zapowiada się naprawdę obiecujący krążek. Oprócz muzycznych wariacji alternatywnej ekscentryczki czekamy także na wizualne zaskoczenia. Dotychczasowe teledyski wyglądają nieziemsko, a turpistyczna okładka płyty wywołała wiele skrajnych emocji. Podskórnie czuję, że o albumie Magdalene będziemy mówić jeszcze niejednokrotnie. Premierę longplaya zaplanowano na 25. października.

Anna Lalka