Elektronika, muzyka i grillowanie – piknik „w świetle WEMiFu” już 16 maja

Większość z nas kojarzy Politechnikę Wrocławską z reprezentatywnym i nowoczesnym kampusem, który znajduje się przy pl. Grunwaldzkim. Mało kto, poza studentami odpowiednich kierunków, zapuszczał się jednak w inne rejony, gdzie również szkoli się wrocławskich inżynierów. Jednym z takich miejsc jest urokliwa okolica Wydziału Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki. Stąd wyjątkowa okazja i zaproszenie, by z niej skorzystać.

Studenci z samorządu WEMiF przygotowali w czwartek (16 maja) piknik, by zintegrować młode środowisko akademickie i zaprosić studentów do siebie, na kampus przy ul. Długiej (czyli na Popowicach). W świetle wydziału znajdą się wszyscy uczestnicy, a czekać na nich będzie muzyka, grillowanie, a także konkursy i spotkania zarówno z członkami kół naukowych, jak i z przedstawicielami firm z dziedziny elektroniki.

O samym WEMiF-ie i popowickim pikniku w rozmowie z Darią Detlaf mówili organizatorzy Wojtek Porębiński i Pratyush Kainth.

Więcej szczegółów: facebook.com/events/366076930783862

Opublikowany przez Samorząd Studencki WEMiF Wtorek, 16 kwietnia 2019