• Kolegium
  • Redakcja muzyczna
  • Redakcja kultury
  • Redakcja informacyjno-publicystyczna
  • Redakcja sportowa
  • Redakcja popularnonaukowa
  • Dział promocji
  • Dział techniki
  • Audycje autorskie

Anna Geryn

Redaktor Naczelna

Dominik Mazur

Redakcja sportowa, Redakcja informacyjno-publicystyczna

Mikołaj Maciejewski

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Maciej Majcher

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Gabriela Grabowska

Redakcja sportowa

Martyna Czerwik

Redakcja sportowa

Wiktoria Krzyżaniak

Redakcja muzyczna

Zofia Wirszyc

Dział promocji

Emilia Piesiak

Audycje autorskie

Aleksander Ogrodnik

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Jan Wieczorek

Audycje autorskie

Hanna Drzazga

Redakcja kultury

Anna Buchwald

Redakcja popularnonaukowa

Emilia Andrejczuk

Wiadomości Radia LUZ

Dorota Kwiatkowska

Dział promocji

Małgorzata Rybak

Redakcja kultury

Mikołaj Czerwiński

Redakcja sportowa

Jakub Lis

Dział techniki, Audycje autorskie

Adrianna Wrona

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Julia Karska

Redakcja muzyczna

Monika Poprawa

Redakcja popularnonaukowa

Alex Kartashov

Dział techniki, Audycje autorskie

Maksymilian Waszkiewicz

Redakcja muzyczna

Kurtek Lewski

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Jakub Jastrzębski

Redakcja informacyjno-publicystyczna, Redakcja popularnonaukowa

Benjamin Bojanek

Dział techniki

Maja Danilenko

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Szymon Ziętarski

Redakcja sportowa, Redakcja informacyjno-publicystyczna

Michał Wojciechowski

Redakcja popularnonaukowa

Kaja Kędzioł

Redakcja kultury

Bartłomiej Kieruńczyk

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Krzysztof Ciach

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Przemysław Błoński

Dział techniki, Audycje autorskie

Rafał Matraszek

Dział techniki

Eliza Zielińska

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Rafał Marczak

Audycje autorskie

Jagoda Olczyk

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Adrianna Marczak

Redakcja sportowa

Małgorzata Kopeć

Redakcja kultury

Maciej Marzec

Dział techniki

Krystian Kubik

Dział techniki

Maja Dubowska

Dział promocji

Maciej Karcz

Redakcja popularnonaukowa

Dawid Pasternak

Szef Redakcji Sportowej

Natalia Twardzik

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Sebastian Rogalski

Redakcja muzyczna

Łukasz Sidorkiewicz

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Krystian Barczyk

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Marcin Malazdrewicz

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Jakub Husarz

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Nina Hanisz

Dział promocji

Łukasz Kowalik

Redakcja muzyczna

Joanna Kołodziejska

Audycje autorskie

Ida Górska

Szefowa Redakcji Kultury

Krzysztof Sacała

Audycje autorskie

Jacek Sterczewski

Audycje autorskie

Józef Poznar

Koordynator ds. Digitalizacji Treści

Katarzyna Dembek

Michał Rypel

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Szymon Baczyński

Szef Redakcji Muzycznej, Szef Programowy

Adam Kruzel

Redakcja sportowa

Dawid Skowroński

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Łukasz Dziedziuch

Dział techniki

Anna Adamiec

Szefowa Działu Promocji

Jakub Czechorowski

Redakcja muzyczna

Zuzanna Pajorska

Redakcja muzyczna

Julia Balasa

Michał Eliasz

Dział techniki

Kuba Żary

Audycje autorskie

Łukasz Zagrajek

Redakcja kultury

Tomasz Wieczorek

Audycje autorskie

Justyna Rudnicka

Redakcja kultury

Weronika Dobrowolska

Redakcja popularnonaukowa

Kamil Winiarz

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Kamil Nowak

Dział techniki

Maciej Chruściak

Koordynator ds. Komunikacji Zewnętrznej

Klara Zimna

Redakcja kultury

Jan Chrzan

Redakcja kultury, Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Kamil Wardęga

Dział techniki

Jakub Remiszewski

Redakcja muzyczna

Maja Kozłowska

Redakcja muzyczna

Mirek Miazga

Opiekun ds. Technicznych

Dariusz Baran

Audycje autorskie

Klaudia Sziller

Dział promocji

Jakub Walczak

Redakcja muzyczna

Dominik Świątek

Redakcja muzyczna

Paweł Janeda

Audycje autorskie

Korneliusz Rzeźwicki

Redakcja sportowa

Adam Salamon

Redakcja muzyczna

Karol Ferenc

Audycje autorskie

Maciej Tomasiewicz

Redakcja muzyczna

Tomasz Nadrowski

Dział promocji

Aleksandra Kas

Redakcja kultury, Redakcja informacyjno-publicystyczna

Michał Sember

Redakcja muzyczna

Maciej Kawka

Dział techniki

Paweł Szeląg

Redakcja sportowa, Redakcja muzyczna, Audycje autorskie, Dział techniki

Marcin Tomaszewski

Regulator

Mariusz Bogucki

Redakcja sportowa

Jagoda Nachman

Audycje autorskie, Redakcja muzyczna

Jakub Horbacz

Redakcja kultury

Marta Wrońska

Redakcja sportowa, Redakcja informacyjno-publicystyczna

Karolina Krawiec

Redakcja kultury

Marcin Skirło

Redakcja kultury

Agata Sibilak

Redakcja informacyjno-publicystyczna, Redakcja kultury

Marcin Kuźbik

Redakcja kultury

Mateusz Rabiega

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Maciej Makoś

Redakcja popularnonaukowa

Magdalena Sikorska

Redakcja muzyczna

Tomasz Urbański

Redakcja sportowa

Marta Łobażewicz

Redakcja muzyczna

Zuzanna Pawlak

Redakcja muzyczna

Martyna Dziakowicz

Szefowa Redakcji Popularnonaukowej

Michał Sałkowski

Szef Redakcji Informacyjno-publicystycznej

Olga Dąbrowska

Redakcja muzyczna

Anna Lalka

Redakcja kultury, Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Julia Włodarska

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Łukasz Lorenc

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Anna Kubala

Redakcja muzyczna

Grzegorz Król

Dział techniki

Piotr Postemski

Dział techniki

Magdalena Bryk

Redakcja muzyczna

Jan Wysocki

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Agnieszka Barbach

Redakcja informacyjno-publicystyczna, Redakcja popularnonaukowa

Nikola Salacz

Dział promocji

Robert Malitka

Dział techniki

Aleksandra Kucewicz

Dział promocji

Kacper Grabowy

Redakcja sportowa, Audycje autorskie

Adam Pyzder

Redakcja sportowa, Audycje autorskie

Michał Trojanowski

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Kamila Bąk

Redakcja kultury

Jonatan Sroka

Dział techniki

Bartłomiej Patla

Dział techniki

Kacper Borucki

Redakcja muzyczna

Aleksandra Wiza

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Jakub Dworzecki

Szef Działu Techniki

Mikołaj Bensdorff

Dział promocji

Adrian Kotołowski

Audycje autorskie

Jeremi Poraj-Różecki

Dział promocji

Filip Skiba

Redakcja sportowa

Karol Kiciński

Dział techniki

Krzysztof Kazimierczyk

Audycje autorskie

Alisa Kuchma

Dział promocji

Karolina Pondel

Audycje autorskie, Redakcja popularnonaukowa

Paweł Kaczmarski

Redakcja muzyczna

Maja Piotrowska

Dział promocji

Michał Piątek

Redakcja muzyczna

Magda Baryłko

Redakcja kultury

Jakub Spiryn

Ultradźwięki

Adrian Witruszyński

Dział techniki

Filip Ilski

Dział promocji

Aleksander Młyński

Redakcja kultury

Patryk Pozowski

Redakcja sportowa

Jakub Sokołowski

Dział techniki

Michał Nasiadek

Dział techniki

Michał Zakrzewski

Audycje autorskie

Dominika Swinin

Dział promocji

Jakub Wytrykowski

Audycje autorskie

Dominik Półtorak

Redakcja muzyczna

Tomasz Drohomecki

Audycje autorskie

Michał Rusek

Dział techniki

Miłosz Szymczak

Gra Wstępna

Krzysztof Władysław Zuber

Audycje autorskie

Mikołaj Twardowski

Redakcja kultury

Robert Sokołowski

Redakcja popularnonaukowa

Paweł Klimczak

Audycje autorskie

Damian Jarosz

Redakcja sportowa

Milena Plucińska

Redakcja muzyczna

Radosław Łabędzki

Audycje autorskie

Beniamin Łasiewicki

Dział techniki

Ewa Kowalska

Redakcja muzyczna

Piotr Downar-Zapolski

Redakcja kultury

Bartosz Wieczorek

Redakcja sportowa, Audycje autorskie

Kamila Bartos

Dział promocji

Dominik Otręba

Paweł Machalski

Redakcja sportowa

Alicja Szwejda

Dział promocji

Michał Krupiński

Opiekun ds. Emisji

Patrycja Choińska

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Damian Preuss

Dział techniki

Michał Mielnik

Redakcja informacyjno-publicystyczna, Audycje autorskie

Radosław Rutkowski

Redakcja popularnonaukowa

Paweł Tanona

Redakcja sportowa

Filip Czaja

Redakcja kultury

Kamil Matyja

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Jakub Oparowski

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Kaja Jamrocha

Dział techniki

Maciej Gołębiowski

Audycje autorskie

Filip Baczyński

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie