• Kolegium
  • Redakcja muzyczna
  • Redakcja kultury
  • Redakcja informacyjno-publicystyczna
  • Redakcja sportowa
  • Dział promocji
  • Dział techniki
  • Audycje autorskie

Karolina Kozakiewicz

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Karolina Krawiec

Redakcja kultury

Patryk Pozowski

Redakcja sportowa

Kacper Borucki

Redakcja muzyczna

Szymon Makiela

Dział techniki

Karolina Pondel

Audycje autorskie

Piotr Marszewski

Audycje autorskie

Maja Kozłowska

Redakcja muzyczna

Damian Preuss

Szef Działu Techniki

Michał Nasiadek

Dział techniki

Wojciech Lefek

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Emilia Piesiak

Audycje autorskie

Mariusz Bogucki

Redakcja sportowa

Paweł Szeląg

Redakcja sportowa, Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Michał Zakrzewski

Audycje autorskie

Tomasz Kunysz

Dział techniki

Dawid Pasternak

Szef Redakcji Sportowej

Krzysztof Marszewski

Audycje autorskie

Julia Balasa

Kurtek Lewski

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Michał Rusek

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Ewa Sadowska

Redakcja kultury

Paulina Zięba

Dział promocji

Kamila Bartos

Dział promocji

Paweł Kaczmarski

Redakcja muzyczna

Anna Lalka

Redakcja kultury, Redakcja informacyjno-publicystyczna, Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Natalia Twardzik

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Jakub Horbacz

Redakcja kultury

Łukasz Kowalik

Redakcja muzyczna

Łukasz Sidorkiewicz

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Łukasz Dziedziuch

Dział techniki

Jędrzej Jazgar

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Magdalena Bryk

Redakcja muzyczna

Katarzyna Dembek

Michał Mielnik

Redakcja informacyjno-publicystyczna, Audycje autorskie

Miłosz Szymczak

Gra Wstępna

Maja Danilenko

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Łukasz Lorenc

Szef Programowy, Szef Redakcji Muzycznej

Maciej Marzec

Dział techniki

Milena Plucińska

Redakcja muzyczna

Magdalena Krynicka

Dział promocji

Paweł Machalski

Redakcja sportowa

Szymon Baczyński

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Dorota Kwiatkowska

Szefowa PROMO

Tomasz Drohomecki

Audycje autorskie

Martyna Czerwik

Redakcja sportowa

Marta Łobażewicz

Redakcja muzyczna

Mateusz Wasiucionek

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Maciej Gołębiowski

Audycje autorskie

Damian Godlewski

Dział techniki

Filip Baczyński

Ultradźwięki

Paulina Waleszczak

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Martyna Dziakowicz

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Barbara Kaszyńska

Redakcja kultury

Zuzia Ptak

Dział promocji

Rafał Czerwiński

Dział techniki

Stanisław Kierpiec

Dział techniki

Karol Kiciński

Dział techniki

Krzysztof Sacała

Audycje autorskie

Michał Krupiński

Opiekun ds. Emisji

Anna Adamiec

Redakcja kultury

Adam Kruzel

Redakcja sportowa, Audycje autorskie

Michał Chmielewski

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Grzegorz Król

Dział techniki, Redakcja informacyjno-publicystyczna

Robert Malitka

Dział techniki

Martyna Kozak

Redakcja kultury

Jagoda Domagała

Dział techniki

Aleksandra Wiza

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Olivier Sorgho

Audycje autorskie

Jakub Dworzecki

Dział techniki, Redakcja kultury

Jakub Remiszewski

Redakcja muzyczna

Michał Pajer

Dział techniki, Redakcja muzyczna

Natalia Anna Binkowska

Redakcja kultury

Gabriela Grobelna

Redakcja muzyczna

Tomasz Wieczorek

Audycje autorskie

Marcin Gabruk

Audycje autorskie

Rafał Marczak

Audycje autorskie

Olga Hołownia

Dział techniki

Mariusz Ochojski

Redakcja muzyczna

Sebastian Rogalski

Redakcja muzyczna

Michał Sałkowski

Szef Redakcji Informacyjnej

Michał Rusek

Gra Wstępna

Dajana Samuels

Dział promocji

Natala Kubik

Dział promocji

Michał Rypel

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Michał Węgrzyn

Audycje autorskie

Jan Wieczorek

Audycje autorskie

Mirek Miazga

Opiekun ds. Technicznych

Marcin Tomaszewski

Regulator

Radosław Łabędzki

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie, Dział techniki

Jakub Walczak

Redakcja muzyczna

Wiktoria Chojnacka

Redakcja kultury

Damian Jarosz

Redakcja sportowa

Przemysław Błoński

Dział techniki, Audycje autorskie

Marta Wrońska

Redakcja sportowa

Karol Ferenc

Audycje autorskie

Jakub Wytrykowski

Redakcja muzyczna

Jakub Sokołowski

Dział techniki

Weronika Czekalska

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Justyna Rudnicka

Redakcja kultury

Kamil Winiarz

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Dagmara Noszczyk

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Dariusz Baran

Audycje autorskie

Hanna Drzazga

Redakcja kultury

Paweł Tomczyk

Ultradźwięki

Gabriela Grabowska

Redakcja sportowa

Jacek Sterczewski

Redakcja kultury

Karol Szymaszek

Redakcja sportowa

Edna Zaato

Audycje autorskie

Tomasz Pietrucha

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Maciej Kawka

Dział techniki

Maciej Chruściak

Redakcja kultury, Dział techniki

Krzysztof Władysław Zuber

Audycje autorskie

Patrycja Strzyżewska

Dział promocji

Szymon Ziętarski

Redakcja sportowa

Dominik Otręba

Dział techniki

Maksymilian Waszkiewicz

Redakcja muzyczna

Jakub Jastrzębski

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Daniel Kolankowski

Redakcja muzyczna

Krzysztof Kazimierczyk

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Kamil Matyja

Redakcja muzyczna

Mikołaj Twardowski

Redakcja kultury

Jan Rudowski

Dział promocji

Michał Trojanowski

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Ewa Kowalska

Redakcja muzyczna

Wojciech Klich

Audycje autorskie

Piotr Machała

Audycje autorskie

Magdalena Kuźma

Dział promocji

Radosław Rutkowski

Audycje autorskie, Redakcja kultury

Krystian Kubik

Dział techniki

Mikołaj Maciejewski

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Radosław Spiak

Emilia Andrejczuk

Wiadomości Radia LUZ

Józef Poznar

Szef Redakcji Kultury

Krystian Lenc

Redakcja muzyczna

Jan Chrzan

Redakcja kultury, Redakcja muzyczna

Filip Ożga

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Krystian Barczyk

Redakcja muzyczna

Adrian Witruszyński

Dział techniki, Audycje autorskie

Adrian Kotołowski

Audycje autorskie

Olga Dąbrowska

Redakcja muzyczna

Paweł Klimczak

Audycje autorskie

Igor Macierzyński

Dział techniki

Nina Hanisz

Dział promocji

Paweł Janeda

Audycje autorskie

Klaudia Sziller

Dział promocji

Bartosz Wieczorek

Redakcja sportowa

Kaja Jamrocha

Dział techniki

Krzysztof Ciach

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Ida Górska

Redakcja kultury

Karolina Kozakiewicz

Redakcja informacyjno-publicystyczna

Małgorzata Uchnast

Redakcja kultury

Maciej Tomasiewicz

Redakcja muzyczna

Michał Zdzioch

Audycje autorskie

Nikola Salacz

Dział promocji

Adam Pyzder

Redakcja sportowa

Kuba Żary

Audycje autorskie

Anna Geryn

Redaktor Naczelna

Jakub Lis

Dział techniki, Audycje autorskie

Dimitrios Hartwich-Vrazas

Redakcja muzyczna, Audycje autorskie

Dagmara Ryba

Dział promocji

Magdalena Sikorska

Redakcja muzyczna

Kamil Wardęga

Dział techniki

Daria Detlaf

Sekretarz Redakcji

Michał Dereń

Redakcja muzyczna

Maja Piotrowska

Dział promocji

Paulina Pazdej

Redakcja muzyczna

Jakub Spiryn

Ultradźwięki

Jan Lachowicz

Audycje autorskie

Jagoda Nachman

Dział promocji