Pssyt! Mamy problem z playerem, nad czym pracujemy. :(
Tymczasem proszę nie uciekaj i spróbuj nas posłuchać na OPEN.FM
Tymczasem proszę nie uciekaj i spróbuj nas posłuchać na OPEN.FM
Słuchaj radia
Teraz gramy
-
za chwilę: -
Karolina Sołtys
Redakcja kultury
Michał Pietrzak
Redakcja informacyjno-publicystyczna
Kornelia Polis
Redakcja informacyjno-publicystyczna
Kacper Kociuba
Redakcja muzyczna
Oliwia Hajdamowicz
Dział promocji
Sonia Dąbrowska
Redakcja kultury
Monika Łojba
Redakcja informacyjno-publicystyczna
Aleksandra Wiza
Audycje autorskie
Wacław Jagucki
Dział realizacji dźwięku
Sylwia Szydełko
Redakcja muzyczna, Audycje autorskie
Adam Salamon
Redakcja muzyczna, Dział realizacji dźwięku
Michał Pokorski
Redakcja sportowa
Magdalena Styś
Dział promocji
Wojciech Fokczyński
Redakcja informacyjno-publicystyczna
Julia Karska
Redakcja muzyczna, Audycje autorskie
Monika Duś
Redakcja sportowa
Jan Wieczorek
Audycje autorskie
Jagoda Olczyk
Audycje autorskie, Redakcja muzyczna
Filip Trokielewicz
Szef Redakcji Sportowej
Mira Kuczkowska
Redakcja informacyjno-publicystyczna
Marta Łobażewicz
Redakcja muzyczna, Audycje autorskie
Natalia Fall
Redakcja muzyczna
Łukasz Zagrajek
Redakcja kultury, Audycje autorskie
Lucas Angonesi Mendes
Dział realizacji dźwięku
Rafał Matraszek
Dział realizacji dźwięku
Kuba Żary
Audycje autorskie
Lizaveta Boubel
Sekcja wschodnioeuropejska
Kurtek Lewski
Redakcja muzyczna, Audycje autorskie
Julia Puchalska
Redakcja popularnonaukowa
Maja Dachtera
Redakcja muzyczna
Maciej Gołębiowski
Jacek Sadko
Dział realizacji dźwięku, Audycje autorskie
Jacek Stefaniak
Redakcja kultury, Redakcja informacyjno-publicystyczna
Ula Kokot
Redakcja informacyjno-publicystyczna
Marcin Masło
Redakcja muzyczna, Audycje autorskie, Dział promocji
Julia Blum
Dział promocji
Aleksandra Zegar
Dział promocji
Adam Kabański
Redakcja popularnonaukowa
Bartosz Olszyna
Audycje autorskie
Adam Karpeta
Redakcja muzyczna, Dział realizacji dźwięku
Hubert Grabowski
Redakcja sportowa
Łukasz Radliński
Redakcja popularnonaukowa
Anna Pikiel
Dział promocji
Michał Krupiński
Opiekun ds. Emisji
Michał Sember
Redakcja muzyczna, Audycje autorskie
Łukasz Dziedziuch
Dział techniki
Anna Faltyn
Dział promocji
Karol Ferenc
Audycje autorskie
Miłosz Adamus
Dział promocji
Alicja Serafin
Redakcja informacyjno-publicystyczna
Tymoteusz Walczak
Redakcja muzyczna
Dariusz Baran
Jonatan Sroka
Dział realizacji dźwięku
Zuzanna Pawlak
Szefowa Redakcji Muzycznej, Szefowa Programowa
Julia Grubiak
Dział promocji
Anna Buchwald
Redakcja popularnonaukowa, Audycje autorskie
Anna Rakoczy
Redakcja kultury
Alicja Glebow
Redakcja kultury
Klaudiusz Kubiec
Dział realizacji dźwięku
Gracjan Matysik
Redakcja muzyczna, Audycje autorskie
Bartosz Bryś
Redakcja sportowa
Marta Gil
Redakcja popularnonaukowa
Szymon Wiśniewski
Dział realizacji dźwięku
Maryna Kravchenko
Sekcja wschodnioeuropejska
Zofia Lewandowska
Redakcja kultury
Paulina Madej
Redakcja muzyczna
Natalia Błaszczyk
Redakcja popularnonaukowa
Julia Kuźnik
Redakcja muzyczna
Krzysztof Ciach
Redakcja muzyczna, Audycje autorskie
Mirek Miazga
Opiekun ds. Technicznych
Jakub Czachorowski
Redakcja muzyczna
Anna Rutkowska
Redakcja popularnonaukowa
Szymon Lazar
Dział realizacji dźwięku
Mikołaj Bensdorff
Dział promocji, Redakcja muzyczna
Hubert Mrówczyński
Redakcja sportowa
Katarzyna Litwinek
Dział realizacji dźwięku
Daria Majewska
Audycje autorskie
Olga Mrozek
Redakcja muzyczna
Emilia Głowacz
Redakcja kultury
Aleksandra Gałan
Dział promocji
Zuzanna Pajorska
Redakcja muzyczna, Audycje autorskie
Hrystyna Stefiniv
Sekcja wschodnioeuropejska
Wojciech Krzos
Redakcja popularnonaukowa
Fiodor Brekhov
Redakcja kultury
Paweł Szeremeta
Redakcja sportowa
Jahor Samiec
Sekcja wschodnioeuropejska
Agata Grzych
Audycje autorskie
Maksymilian Gałuszka
Redakcja sportowa
Sebastian Filiks
Adrian Dżejlili
Audycje autorskie
Michał Lach
Redakcja muzyczna
Katarzyna Latacz
Redakcja popularnonaukowa
Maciej Karcz
Redakcja popularnonaukowa, Audycje autorskie
Krzysztof Opieliński
Audycje autorskie
Żaneta Wańczyk
Redakcja muzyczna
Marta Andrysiak
Redakcja popularnonaukowa
Dominik Półtorak
Audycje autorskie
Nataliia Holiak
Sekcja wschodnioeuropejska
Oskar Brzezik
Redakcja sportowa
Amelia Kłaniecka
Redakcja kultury
Karolina Zdunek
Redakcja kultury, Redakcja popularnonaukowa
Paweł Dunajko
Audycje autorskie
Rafał Marczak
Audycje autorskie
Iren Kluiy
Sekcja wschodnioeuropejska, Dział promocji
Antoni Winiarski
Redakcja muzyczna
Maja Siegień
Dział promocji
Karolina Kosmaczewska
Redakcja kultury
Dominik Lentas
Redakcja muzyczna
Ula Dobrut
Redakcja popularnonaukowa
Nikola Michalska
Redakcja kultury
Dominika Kanty
Dział realizacji dźwięku
Krystian Kubik
Dział realizacji dźwięku
Dominik Mazur
Redakcja sportowa
Ela Kmiecik
Dział promocji
Mateusz Chojnacki
Redakcja kultury
Julia Franczuk
Redakcja informacyjno-publicystyczna
Szymon Ziętarski
Redakcja sportowa, Redakcja informacyjno-publicystyczna
Diana Riabchevska
Sekcja wschodnioeuropejska
Szymon Baczyński
Audycje autorskie
Ulyana Bielenkowa
Sekcja wschodnioeuropejska
Alex Kartashov
Dział realizacji dźwięku, Sekcja wschodnioeuropejska, Audycje autorskie
Dalia Kuchta
Redakcja kultury
Michał Cimaszewski
Redakcja informacyjno-publicystyczna
Mateusz Mandziuk
Redakcja popularnonaukowa
Zofia Wardacka
Redakcja kultury
Karolina Kowalska
Redakcja popularnonaukowa, Redakcja informacyjno-publicystyczna
Grzegorz Kaczmarek
Dział realizacji dźwięku
Dawid Gruszka
Dział promocji
Maksymilian Osiński
Dział realizacji dźwięku
Jakub Pudło
Redakcja muzyczna
Jahor Prakapovič
Sekcja wschodnioeuropejska
Tomasz Wieczorek
Audycje autorskie
Milena Morawiec
Redakcja kultury
Ewelina Szyszka
Dział promocji
Anna Culic
Redakcja sportowa
Cezary Szukała
Dział promocji
Damian Jarosz
Redakcja sportowa
Maja Kosik
Dział promocji
Paulina Starościak
Dział realizacji dźwięku
Grzegorz Tomsia
Redakcja popularnonaukowa
Maja Danilenko
Audycje autorskie
Krystyna Szpunt
Redakcja kultury
Julia Lisiak
Dział techniki
Anna Kirley
Redakcja informacyjno-publicystyczna
Lizaveta Raketskaya
Szefowa Sekcji Wschodnioeuropejskiej
Aleksandra Zajdel
Redakcja muzyczna, Audycje autorskie
Dominik Słodowy
Dział promocji
Martyna Biel
Dział promocji
Wiktor Dębowski
Dział realizacji dźwięku
Adam Skotnicki
Audycje autorskie
Martyna Dziakowicz
Szefowa Redakcji Popularnonaukowej, Szefowa Newsroomu
Marianna Malinowska
Dział promocji
Yana Kliuchenkova
Sekcja wschodnioeuropejska
Jakub Fabjańczyk
Redakcja sportowa
Szymon Dumański
Dział realizacji dźwięku, Redakcja kultury
Łukasz Sidorkiewicz
Audycje autorskie
Emilia Piesiak
Audycje autorskie
Zuzanna Galert
Sekcja wschodnioeuropejska
Kaja Ciach
Dział promocji
Anna Borkovska
Sekcja wschodnioeuropejska
Martyna Kasprzak
Redakcja informacyjno-publicystyczna
Adam Hłuszko
Sekcja wschodnioeuropejska
Krzysztof Władysław Zuber
Audycje autorskie
Patryk Zajączkowski
Dział promocji
Józef Poznar
Koordynator ds. Digitalizacji Treści
Samuil Aleksin
Redakcja informacyjno-publicystyczna
Piotr Kaźmierczak
Redakcja muzyczna
Maja Widera
Redakcja muzyczna
Magdalena Fugiel
Dział realizacji dźwięku
Marta Jawor
Redakcja muzyczna
Maciej Baranowski
Dział promocji
Alicja Dacyszyn
Dział promocji
Karol Korczyński
Redakcja informacyjno-publicystyczna
Marysia Zakrzewska
Dział promocji
Katarzyna Golec
Redakcja muzyczna
Maciej Tomasiewicz
Redakcja muzyczna, Audycje autorskie
Julia Iwanow
Szefowa Działu Realizacji Dźwięku
Jan Chrzan
Redakcja muzyczna
Bartłomiej Patla
Redakcja muzyczna, Dział realizacji dźwięku
Tomasz Drohomerecki
Henryk Mamica-Hüsken
Dział promocji, Redakcja informacyjno-publicystyczna
Natalia Grzyb
Dział promocji
Zuzanna Kopij
Redakcja muzyczna
Patryk Pozowski
Redakcja sportowa
Justyna Sieniuć
Redakcja informacyjno-publicystyczna
Igor Patryas
Redakcja kultury
Kamila Chyziak
Paweł Wójtowicz
Dział realizacji dźwięku
Maciej Okólski
Redakcja sportowa
Aleksandra Grzebalska
Dział techniki
Julia Prus
Redakcja muzyczna
Ksenia Pletnova
Sekcja wschodnioeuropejska
Jan Dąbrowski
Redakcja muzyczna
Julianna Kaszewska
Redakcja informacyjno-publicystyczna
Dawid Sas
Redakcja muzyczna
Paweł Chlastacz
Redakcja popularnonaukowa, Audycje autorskie, Redakcja informacyjno-publicystyczna
Weronika Durkalec
Dział promocji
Aleksandra Zielińska
Dział promocji
Vladyslav Bondarchuk
Dział promocji
Anna Geryn
Redaktor Naczelna
Mikołaj Maciejewski
Audycje autorskie
Kamil Michniak
Redakcja muzyczna
Ewa Wąsikiewicz
Redakcja popularnonaukowa
Dominika Tatuch
Redakcja informacyjno-publicystyczna
Maciej Respondek
Redakcja muzyczna
Igor Białousz
Audycje autorskie
Marlena Kwiatkowska
Szefowa Redakcji Kultury
Sebastian Rogalski
Redakcja muzyczna, Dział realizacji dźwięku, Audycje autorskie
Kamil Winiarz
Szef Działu Promocji
Dawid Dettlaff
Redakcja informacyjno-publicystyczna
Mikołaj Domalewski
Redakcja muzyczna
Paweł Szeląg
Redakcja muzyczna, Audycje autorskie
Adrian Kotołowski
Audycje autorskie
Agnieszka Barbach
Redakcja popularnonaukowa
Miłosz Szymczak
Gra Wstępna
Oskar Pągowski
Redakcja muzyczna
Basia Winkel
Redakcja kultury
Wiktoria Kulpa
Redakcja popularnonaukowa
Julia Walenciejczyk
Dział promocji
Mateusz Nowak
Redakcja kultury
Oskar Cholewa
Audycje autorskie