DON POLDON + DYWIZJON 304 – świętuj z nami jesienną ramówkę

DON POLDON + DYWIZJON 304 – świętuj z nami jesienną ramówkę
Przedostatni czwartek października, godzina 21:30 – cały Wrocław wstrzymuje oddech i udaje się pod nasyp, aby świętować z nami start nowej ramówki. Nie może was tam zabraknąć!

 

W nowy sezon wjeżdżamy w najlepszym możliwym stylu. Wrocławskie Uczulenie rozbrzmieje unikatowym głosem. Don Poldon znany także jako Lil’Poldon lub Don Pauldone związany z ekipą HEWRA, w autorskich numerach zaskakuje różnorodnością użytych stylistyk, technik wokalnych i językowych. Operuje słowem i dźwiękiem ponad podziałami, na własnych zasadach – sprawnie posługując się metaforą i kontekstem, które przenosi do swojego świata muzyki: od rapu po surrealistyczne disco.

Don Poldon to twórca takich utworów jak m.in. „Kamienie Szlachetne”, „Rastaferrari” czy „Familia”, będący jednym z najbardziej enigmatycznych, a zarazem najciekawszych zjawisk współczesnej polskiej muzyki.

Na scenie będzie otaczać się najlepszymi DJ-skimi perłami ze znakiem jakości Radia LUZ. Znacie ich z naszej anteny, być może pod ich prawdziwymi nazwiskami czy radiowymi pseudonimami. Teraz po raz pierwszy w szerokim składzie wystąpią pod szyldem kolektywu Dywizjon 304

 

CZASOSTOLIK

21:30 – Krzysiu KAZ

22:00 – Dyskretny Jakub

22:30 – DON POLDON

23:30 – Glassz

00:00 – dadan karambolo

00:30 – guiltee

1:00 – DJ ρ

1:30 – rábano picante

2:00 – 61ˢᵗ Draft Pick

2:30 – Dywizjon 304 b2b

 

tax: free