Czy warto było szaleć tak? – imprezowe zaplecze od technicznej strony w cyklu Ściślej Mówiąc [19.02]

Czy warto było szaleć tak? – to zapowiedź szóstej odsłony paneli dyskusyjnych Ściślej Mówiąc organizowanych przez Akademickie Radio LUZ, AES Wrocław Student Section i Strefę Kultury Studenckiej PWr, która odbędzie się w najbliższą środę o godzinie 19:00

Szaleństwo imprezowe znane jest doskonale studentom, czasami jednak warto na nie spojrzeć od kuchni.W trakcie najbliższego spotkania podyskutujemy o szczegółach oprawy koncertowej: od projektowania sal koncertowych i systemów nagłaśniania, po muzyczny komfort odbiorców. Nasi goście znają się na tym w pełni! W ich gronie m.in. dr Piotr Kozłowski, który współtworzył salę koncertową Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia – najbardziej profesjonalną salę koncertową w Polsce, a także specjalista Michał Łuczyński, doktorant PWr, który lubi rozbierać hałas na czynniki pierwsze.

Poza tym, wielkimi krokami zbliża się Ogólnopolska Studencka Konferencja Akustyków – największa studencka konferencja w Polsce, odbywająca się w tym roku na Politechnice Wrocławskiej. Organizatorzy mają trochę akustycznych smaczków.. myślisz, że najsłynniejsze lektorskie głosy Krystyny Czubówny i Tomasza Knapika można ze sobą wymienić?

Przyjdź i pytaj! Tematyczny mix akustyczno-dźwiękowo-imprezowy będzie czekał!  Początek w środę 19.02 o godz.19:00 w SKS-ie