Bufor rekrutacyjny

Bufor rekrutacyjny
Najprostszy szary papier i nasze sylwetki iskrzące się pomarańczem. To my. Najprościej ujmując. Radio LUZ niczym wiecznie niedokończony obraz, pędzlami kolejnych osób jest pieczołowicie malowany i przemalowywany; idący z epoką, wyprzedzający nurty i style. Jak strona internetowa, która się odświeża cały czas, ciągle pozostając aktualną. Ale czasami trzeba kliknąć F5. Poprzez rekrutację się ładujemy.

 

Mówiąc o ładowaniu, czy też buforowaniu, warto wspomnieć o ulicy Buforowej. Ma ona symboliczny wymiar we Wrocławiu. Jest de facto jedyną ulicą łączącą odtramwajone Jagodno z resztą aglomeracyjnej macierzy. Jest także najlepszą przyjaciółką każdego radiowego serwisanta, który średnio się przygotował z aktualnej mapy zakorkowania miasta, bo wie, że może zawsze na nią liczyć w godzinach szczytu. Takich przyjaciół można znaleźć w Radiu LUZ. I mamy też większą przepustowość niż Buforowa.

Dlatego otwieramy swoje szeregi. Tu nie ma co tracić miejsca na zbędne wyrazy. Tu trzeba działać. I Ty możesz zadziałać.

Zarekrutuj się poprzez nasz formularz. Wybierz gdzie chcesz iść i dlaczego tego chcesz. 

 

Nic nie trwa wiecznie. Rekrutacja potrwa do 18 października do godziny 23:59:59. Nie mówimy aby zapamiętać tę datę jakoś szczególnie, bo po co, jeśli czytasz ten tekst, to nie odwlekaj tego zgłoszenia.

 

Dobra, a o co chodzi z tym buforowaniem się i tymi wzniosłymi metaforami z początku? Jakiś czas temu prosiliśmy Was o wszelkie pytania jakie możecie mieć przed rekrutacją. Zapytaliście, a my udzieliliśmy odpowiedzi, które poznacie już niedługo. W formie wideo. Które się buforuje. Dość długo, ale to z winy redakcji muzycznej, bo jak oni się rozgadają…