6788,50 zł dla 28. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

6788,50 zł dla 28. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
Jesteście niesamowici! Po raz kolejny pobiliśmy rekord w kwocie wylicytowanej na potrzeby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Liczyliśmy wzdłuż i wszerz i nie chce wyjść inaczej – zebraliśmy 6788,50 zł na potrzeby dziecięcej medycyny zabiegowej. Niech to wybrzmi jeszcze raz: sześć tysięcy siedemset osiemdziesiąt osiem złotych i pięćdziesiąt groszy!

 

Nie wiemy ile to będzie w przeliczeniu na stadiony olimpijskie ani na wykolejone tramwaje, ale na pewno jest to kwota, która przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Największą popularnością, cieszyła się oczywiście koszulka z autografem piłkarza nad piłkarzy, wyjątkowego i naszego Roberta Lewandowskiego. Dziena, Robert!

Rzuciliście się także na indywidualną wizytę w planetarium Uniwersytetu Wrocławskiego, która ostatecznie została wylicytowana za kwotę 1075 złotych. Dla zwycięzców będzie to doskonała okazja, żeby spojrzeć w gwiazdy, ale – bądźmy szczerzy – to wy jesteście prawdziwymi gwiazdami!

Audiostarter z Szymonem Baczyńskim z kolei trafił do Radosława. Ten wyjątkowy duet o szczodrych serduchach będziecie mogli usłyszeć już w najbliższy piątek, 24 stycznia od godziny 9:00. Radosław oprócz współprowadzenia audycji pozna także tajniki radiowej kuchni (faktyczną kuchnię pozna jeżeli zdążymy umyć wszystkie kubki, bo wstyd) i miejmy nadzieję że razem z nami odkryje odpowiedź na pytanie: dlaczego słychać radio? (dalej się zastanawiamy).

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy szacunkowo zebrała w tym roku:

115 362 894 złotych

(kwota deklarowana)

 

Fanów wszelkiej maści cyferek i statystyk informujemy, że nasz wkład w WOŚP wyniósł około 0,005884%. Ale nam czucie bliższe, niż mędrca szkiełko oko, każdy grosz na wagę złota. Dlatego z całego serca wam dziękujemy!

Uściski!
Radio LUZ