Polecamy: poszerzaj horyzonty we Wrocławiu [1-3 lutego]

Autor: Michał Rypel

Od piątku (1.02) w galerii BWA Dizajn będzie można oglądać prace studentów Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Niecodzienny temat wystawy zawarty w tytule “Mieszkamy na wodzie” ma skłonić nas do rozmyślań nad tym, jak mogłoby wyglądać życie w takim domu. Prace będzie można oglądać przez cały kolejny miesiąc. Oprowadzanie kuratorskie odbędzie się w przyszłą sobotę (9.02).

Więcej: facebook.com/events/1990339037933996

“Dokąd zmierza technologia?” Na to pytanie postarają się odpowiedzieć uczestnicy kolejnej dyskusji z cyklu (rozmowy) współorganizowanej przez Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR . Jeżeli chcesz włączyć się w rozmowę i przedstawić swoją wizję przyszłości, przyjdź do Centrum Innowacji Przejście w piątek o godz. 17.

Szczegóły: facebook.com/events/219300225688797

Marzy ci się dzień w otoczeniu bujnej, tropikalnej roślinności w samym środku zimy? Czemu nie! Poznaj wyjątkowy świat roślin dzięki zimowym weekendom organizowanym przez Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego. Nadchodzące sobota i niedziela (2-3.02) zapowiadają się śpiewająco. Wszyscy zainteresowani będą mogli posłuchać “bluszczowej serenady”. W świat pnączy wprowadzi was Wioletta Foremska.

Sprawdź: ogrodbotaniczny.wroclaw.pl