Po raz kolejny włączyliście się w pomaganie – znamy wyniki LUZowych licytacji [27. finał WOŚP]

Autor: Michał Rypel

Za nami 27. finał WOŚP, i ponownie także my dołączyliśmy do tej szczytnej akcji, otwierając 4 wyjątkowe licytacje.

Poprzez Charytatywni Allegro przyczyniliście się do zakupu wyposażenia specjalistycznych szpitali dziecięcych, a przy okazji zawalczyliście o świetne nagrody. Wśród nich znalazły się: indywidualny seans w planetarium Instytutu Astronomicznego Uniwersytetu WrocławskiegoPoprowadzenie, a właściwie współprowadzenie, Audiostartera, czyli programu muzycznego w Akademickim Radiu Luz oraz Dwa zestawy płyt CD i gadżetów LUZowych, czyli zestaw nr. 1 / zestaw nr. 2.

Dzięki waszej hojności wspólnie udało nam się zebrać 1379 zł dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Poniżej mini-fotorelacja z punktu koordynacji WOŚP we wrocławskiej Barbarze, gdzie pojawił się skład reportersko-promocyjny Radia LUZ.