Polecamy: włącz się muzycznie z Radiem LUZ [21-22 grudnia]

Autor: Michał Rypel
 

W tę sobotę (22.12) do Wrocławia przypłyną Syreny. Ten młody, gdyński kolektyw zaprezentuje swoje możliwości w klubie Ciało. Przy ulicy świdnickiej usłyszymy głębokie i ambientowe brzmienia w rytmie 4 na 4. Live act zagra TAKA, a DJ sety Kasia Gościńska, Paka i Violent. Sprawdźcie ich pierwszy showcase, zanim o Syrenach usłyszy cała Polska. Start imprezy po 23:00.

Więcej: facebook.com/events/2185153711509157

Na jedną z ostatnich imprez tego roku zaprasza wrocławska ekipa Vøodøo. Tym razem na ich zaproszenie do naszego miasta wpadnie Mødule. Śląski kolektyw już od kilku lat promuje najciekawsze zjawiska na scenie techno w Katowicach i w całej Polsce. Na wyspie Tamka reprezentować ich będą Capo i Modifer. Po stronie Vøodøo za deckami staną Chałup i Dave Haco. Spodziewajcie się najlepszej selekcji i potężnego soundsystemu. Zaczynamy w piątek (21.12) po 23:00, do zobaczenia!

Wydarzenie fb: facebook.com/events/301508270481252

 

Zima i stok narciarski tworzą festiwalowy klimat równie dobrze co lato i brzeg morza. Taką tezę bezsprzecznie udowadnia Snowfest w Szczyrku. Muzyczna impreza połączona z zawodami narciarskimi i snowboardowymi zaskakuje fantastycznym lineupem Wśród artystów, którzy wystąpią na festiwalu, znajdziemy m.in. Booka Shade, Ghostface Killah, Catz ‘n Dogz  czy Alixa Pereza. Impreza potrwa od 8 do 9 lutego.
Informacji (i wejściówek!) szukajcie na antenie Radia LUZ.

Szczegóły: snowfest.pl