Polecamy: klubowe wydarzenia we Wrocławiu [25-27 października]

Autor: Michał Rypel

Co się stanie, kiedy techno-duet Mazut połączy siły z legendą polskiej sceny niezależnej — Maciem Morettim? Hybryda muzyki IDM, industrialu i acidu, którą prezentuje trio, to prawdziwa mieszanka wybuchowa. Ich debiutancki album Kształt Jazzu Który Ma Dojść to pozycja obowiązkowa dla fanów eksperymentu i przekraczania granic dźwiękowych. My będziemy mieli okazję usłyszeć ten materiał na żywo już w ten czwartek, 25 października. Mazutti rozpoczną koncert w Firleju chwilę po 20:00 — gorąco polecamy!

Więcej: facebook.com/events/1817841748331920

W ten piątek przestrzeń Pralni przejmuje ekipa HeartBeats. Wrocławski kolektyw świętować będzie swoje czwarte urodziny — i to w nie byle jakim towarzystwie. Woo York to duet reprezentujący wytwórnię Afterlife i zarazem orędownicy głębokiego, hipnotyzującego house'u. Za deckami wspierać ich będą m.in. Leon, Empro, Coco Berlin i Keczup. Start w piątek o 22:00. Do zobaczenia na parkiecie.

Szczegóły: facebook.com/events/457688744638446

To będzie wyjątkowo bogaty muzycznie weekend we Wrocławiu. Jeśli zajrzycie do Czuła Jest Noc w sobotę wieczorem, usłyszycie cztery koncerty artystów z Polski i zagranicy. W przestrzeni Uczuelenia zagrają berlińczycy z zespołu Reversed. To zniekształcony stoner rock wzbogacony o noisowe wstawki, który na pewno na długo zostanie wam w pamięci. Oprócz Niemców usłyszymy przedstawicieli lokalnej sceny — Prąd, AveCezar i Patryka Cannona. Muzycznie możecie spodziewać się dużej dawki świeżości i ciekawych rozwiązań dźwiękowych. Do zobaczenia w sobotę 27 października.

Dodatkowe informacje: facebook.com/events/205627686746276

Wrocławski Festiwal Ambientalny to wydarzenie, którego nie musimy przedstawiać. Tym milej zaprosić nam na oficjalny before przed tegoroczną edycją. W Klubie Formaty usłyszymy Tomasza Mreńce i Hiora Chronika. Pierwszy z nich to polski kompozytor i multiinstrumentalista, który swoimi czarującymi występami porywał publiczność w całej Europie. Chronik to pianista pochodzący z Grecji, który we Wrocławiu zaprezentuje wyjątkowy materiał przygotowany wraz z Hanią Rani i Dobrawą Czocher. Niezwykła propozycja dla wszystkich fanów pogłosu i echa. Zaczynamy w sobotę o 18:30 — nie przegapcie!

Dowiedz się więcej: facebook.com/events/826316124226964