Polecamy: muzyczny weekend z Radiem LUZ [7-8 września]

Autor: Michał Rypel

Cykl Return to the Batcave na pewno nie jest obcy wrocławskim fanom post punku i cold wave'u. Mocno czerpiąc z estetyki przełomu lat 80-tych i 90-tych, organizatorzy już od kilku lat sprowadzają do wrocławia najciekawsze kapele z zimnofalowego nurtu. Tym razem w klubie DK Luksus zagrają nowosybirskie Ploho i wrocławska Psychoformalina. Start wydarzenia w piątek o 20:00.

Więcej informacji na stronie facebook.com/events/2009772322620048.

Wrzesień to kolejny miesiąc wyjątkowych, festiwalowych przeżyć. Up To Date w ten weekend wraca do Białegostoku. Już po raz ósmy czekają na nas dwa dni pełne muzycznych wrażeń. Stadion miejski i centralny salon ambientu wybrzmią najlepszą elektroniką i hip hopem. Zagrają m.in Goldie, Aisha Devi, Luxor Phase Fatale i Żabson – a to tylko skrawek bardzo eklektycznego line-upu. Do zobaczenia na Podlasiu!

Szczegółów szukajcie na uptodate.pl.

Na pewno znacie takie składy jak Jazz Band Młynarski Masecki czy 67,5 minut projekt. W obu z nich usłyszycie perkusistę i wokalistę Jana Emila Młynarskiego. To człowiek-orkiestra polskiej sceny, którego muzyczne horyzonty sięgają tak daleko, jak to tylko możliwe. Grał z Reni Jusis, Sistarts, Smolikiem i Skalpelem, jednak w środę we Wrocławiu zagra solo, prezentując swój eksperymentalny projekt łączący rytm z wizualizacjami. Wpadajcie do Uczulenia w sobotę o 22:00.

Więcej: facebook.com/events/253972898489527.