Polecamy: muzyczny weekend z Radiem LUZ [3-5 sierpnia]

Autor: Michał Rypel

MFF Nowe Horyzonty rozpoczął się już na dobre. Festiwal potrwa jeszcze do końca tego tygodnia. Emocje znajdziecie nie tylko na salach kinowych, ale też w klubie festiwalowym – Arsenale. Na przestrzeni następnych dni (do 5 sierpnia) zagrają tam między innymi: Wacław Zimpel, Squid, Syny i Maja Ratkje.

Szczegóły: www.nowehoryzonty.pl

Katowicka Dolina Trzech Stawów w ten weekend po raz kolejny będzie gościć największe nazwiska muzyki alternatywnej. Off Festival – znów na przekór mainstreamowym trendom pokaże największe odkrycia tego roku ale przypomni też nieco zakurzone klasyki. Zagrają m.in.: M.I.A., Grizzly Bear, Ariel Pink i Zola Jesus. Do tego na odwiedzających czekać będą wydarzenia w Kawiarni Literackiej i bogata oferta OFF marketu. To wszystko już od piątku, 3 sierpnia w Katowicach. Do zobaczenia na miejscu! 

Szczegóły: www.off-festival.pl/

Tym, którzy weekend spędzą we Wrocławiu, polecamy wizytę w Uczuleniu. Czeka tam na was impreza organizowana przez ekipę Acidtropicalia – tym razem w wakacyjnym stylu. Spójrzcie w twarz niszowej odsłonie muzyki klubowej – zagrają m.in A Tropic, Mazewski i Trans Timmermans. Start w piątek, 3 sierpnia o 22:00. Weekend na ul. Kolejowej zakończymy natomiast niedzielnym (5 sierpnia) koncertem free jazowego duetu Skerebotte Fatta. Janek Małkowski i Dominik Makrzewski wciągną was w wir improwizacji i niespodziewanych, muzycznych zwrotów akcji. Chłopaki wyjdą na scenę o 20:00. Nie przegapcie!

Szczegóły:
www.facebook.com/events/211371086238955/
www.facebook.com/events/2017937405184565/