Polecamy: muzyczny weekend z Radiem LUZ [27-29 lipca]

Autor: Daria Detlaf

  

 

Bonobo, Maceo Plex​, Ben KlockFracture czy pochodząca z południa Włoch multiinstrumentalistka Giorgia Angiuli – to tylko kilka nazwisk z długiego line-upu tegorocznej edycji Audioriver. Płocki festiwal po raz kolejny przyciąga największe postaci światowej sceny szeroko pojętej elektroniki. Przed nami trzy dni i noce imprezy na nadwiślańskich piaskach oraz w rynku Starego Miasta. Do tego: otwarte dyskusje x warsztaty x targi muzyczne x kino. Do zobaczenia na miejscu! https://www.facebook.com/events/736851576500725/ 

 

Z kolei weekend we Wrocławiu warto zacząć od wyjątkowej  imprezy w Barka Cafe w Zatoce Gondoli. W piątek najnowszą epkę zaprezentuje tam Antoni Sierakowski związany m.in. z kolektywem regime. Jego Voicemail Inspired Themes to mieszanka zadziornego acidu, gorącego disco i house'owego chillu. Dodatkowo Antka za deckami wspierać będą reprezentanci ekipy SZOK, czyli Eman, Verlake i Janurz. Zaczynamy o 22:00, kończymy nad ranem. 

 

Fanów młodej fali polskiego hip hopu nie może zabraknąć w najbliższy piątek w Beach Barze Prosto z Mostu. Wieczorem wystąpi tam Adi Nowak. Ulubieniec Quebonafide wpada do Wrocławia zaraz po koncercie na Openerze, by zaprezentować kilka utworów  z nadchodzącej płyty KOSH [czyt. kosz]. Oczywiście nie zabraknie też klasyków z repertuaru poznaniaka, który szturmem wdarł się do katalogu uznanej wytwórni Asfalt Records. Adiego wspierać będzie barvinsky. Wstęp free, start o 20:00. Nie przegapcie!