10 kolejka żużlowej PGE Ekstraligi: Betard Sparta Wrocław VS Grupa Azoty Unia Tarnów [ZGARNIJ WEJŚCIÓWKI]

Autor: Paweł Szeląg

Mało kto spodziewał się, że beniaminek z Tarnowa będzie spisywał się tak dobrze. Skazywana na walkę o utrzymanie Unia zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli i choć nie jest jeszcze pewna bytu w PGE Ekstralidze w przyszłym sezonie, udowodniła, że nie należy jej lekceważyć.

Boleśnie przekonał się o tym lider ligowej tabeli, Fogo Unia Leszno. To właśnie z rąk Jaskółek z Tarnowa aktualni mistrzowie Polski otrzymali swoją pierwszą i, jak do tej pory, jedyną porażkę w bieżącym sezonie. Tarnowskiej Unii przewodzi Nicki Pedersen. Duńczyk legitymuje się najwyższą średnią biegopunktową w lidze. Wrocławianie do spotkania przystąpią osłabieni: w zawodach młodzieżowych złamania nogi nabawił się Rosjanin Gleb Czugunow.

Podwójną wejściówkę na to spotkanie będziecie mogli zgarnąć na antenie Radia Luz. Włączcie 91.6 podczas piątkowej " Rozgrzewki" po godzinie 9!

Mecz odbędzie się w niedzielę 1 lipca o godzinie 17. Informacje biletowe znajdziecie na stronie https://bilety.wts.pl/ lub Facebooku Betard Sparty Wrocław.

Awizowane składy:

GRUPA AZOTY UNIA TARNÓW:
1. Nicki Pedersen
2. Artur Mroczka
3. Jakub Jamróg
4. Peter Kildemand
5. Kenneth Bjerre
6. Patryk Rolnicki
7. Kacper Konieczny

BETARD SPARTA WROCŁAW:
9. Tai Woffinden
10. Damian Dróżdż
11. Maciej Janowski
12. Vaclav Milik
13. Max Fricke
14. Przemysław Liszka
15. Maksym Drabik