Polecamy: włącz się muzycznie z Radiem Luz [28-30 czerwca]

Autor: Michał Rypel

Już w ten czwartek, 28 czerwca, w Paczynie obok Kamiennej Góry rusza Las Camp Festival. Wydarzenie, które w ekspresowym tempie zyskało miano kultowego, przyciąga ludzi z całej Europy Środkowej. Usłyszycie tam artystów i DJ-ów z całego świata – a to wszystko w gęstym i tajemniczym lesie. Zagrają m.in.: Mc Xander, Deadbeat, Vibronics, Rosalie i Min T. Wyjątkowa atmosfera tego festiwalu na pewno zostanie z wami na długo. Do zobaczenia na miejscu!

Projekt LVN On the Run powraca z kolejnym wydarzeniem. Wrocławscy klubowicze na pewno pamiętają miejscówkę na szczycie wzgórza partyzantów, która z początkiem roku zniknęła z mapy naszego miasta. Teraz jej założyciele prezentują house i techno w zaprzyjaźnionych miejscach. W ten piątek wpadają na Wyspę Tamka. Zagrają: Mazewski, znany też jako A-Maze, DYYU∩E i Acid Ghosts & Flowers. Impreza odbędzie się na miejskiej plaży Tamki. Gorąca zabawa do białego rana gwarantowana. Zaczynamy o 23:00.

Fanów polskiego rapu zapraszamy do wrocławskiego Hot Spotu. Plażowa scena ugości w sobotę, 30 czerwca, dwóch mocnych zawodników – zagrają Małpa i Ten Typ Mes. Obaj ze złotymi płytami na koncie, wzbudzający kontrowersje i zdobywający coraz większe grono fanów. Muzyczny wieczór o 19:30 rozpocznie ten pierwszy – autor płyty 'Mówi". Zaraz po nim usłyszymy Mesa z jego g-funkową energią i niebanalnymi tekstami. Za after odpowiada Wiktor Unton. Nie przegapcie.