Startuje Kubek dla wykładowcy 2018. Zagłosuj już dziś!

Autor: Michał Rypel

Akademickie Radio LUZ już po raz szósty chce wyróżnić wykładowców z wrocławskich uczelni z najlepszym podejściem do studenta. Chcemy pokazać, że we Wrocławiu są wykładowcy, na których zajęciach nigdy nie ma pustej sali. Tacy, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, ale również inspirują i wielokrotnie pokazują, że los studentów nie jest im obojętny!

Najważniejsza zasada jest taka, że to Wy, studenci, zdecydujecie o tym, który wykładowca zasługuje na wyróżnienie w tym roku.

Od 11 czerwca czekamy na zgłoszenia ze wszystkich wrocławskich uczelni. Do niedzieli (17.06) na adres ➡kubek@radioluz.pwr.edu.pl⬅ wysyłać można nazwiska prowadzących, którym studenci lub już absolwenci chcą podziękować za udany rok akademicki. Spośród zgłoszonych wybierzemy dziesięcioro wykładowców, którzy wskazywani byli najczęściej. Będzie można na nich głosować za pośrednictwem ankiety na facebooku od 20 czerwca. Wyniki głosowania poznamy natomiast 28 czerwca.

Plebiscyt będzie odbywał się w dwóch etapach – mailowe zbieranie zgłoszeń (11-17.06) oraz otwarte głosowanie na facebooku (20-27.06).

W plebiscycie Radia LUZ mogą brać udział wykładowcy ze wszystkich uczelni we Wrocławiu, jednak nie mogą być to pracownicy sprawujący funkcje zarządzające oraz zwycięzcy poprzednich edycji.

Laureatami poprzednich edycji plebiscytu byli m.in.:
– prof. Jan Miodek z Uniwersytet Wrocławski

– dr inż. Jerzy Kotowski z Politechnika Wrocławska

Zapraszamy do wzięcia udziału!