Polecamy: klubowy weekend z Radiem Luz [1-2 czerwca]

Autor: Michał Rypel

Dzień dziecka na Wyspie Tamka zapowiada się wyjątkowo gorąco. Plaża w sercu Wrocławia ugości wtedy rezdydentkę berlińskiego Griessmuhle Elissę Suckdog. To związana z ekipą REEF i cashmere radio kolekcjonerka vinyli i fantastyczna dj-ka. Za deckami obok niej pojawi się Verlake, przedstawiciel lokalnej oficyny K Hole TRAX. Start w piątek, 1 czerwca o 21:00.

 

Wyjmij słomę to młoda wrocławska inicjatywa poświęcona problemowi nadużywania plastikowych słomek. Wraz z Uczuleniem, jej założycielki z Czuła jest noc zapraszają w tę sobotę, 2 czerwca na wyjatkowe straw free party. Dowiecie się tam więcej o samej akcji i pobawicie się do białego rana. Zagrają przedstawiciele warszawskiego kolektywu BAS – haera i no pls no, reprezentant Radia LUZ DJ Luca Cipriano i pomysłodawczynie całej imprezy – dj katering i xtriglav. Nie może Was tam zabraknąć. Start o 18:00.

 

Basy Tropikalne i Night Bus, projekty znane z anterny Radia Luz, łączą siły. Ekipy audycji, które usłyszycie na 91.6 fm, w sobotę pojawią się w Krakowie. Klub Szpitalna 1 gościć będzie Deltatrona, który z Peru do Europy przylatuje po raz pierwszy. Obok niego w pokoju tropikalnym usłyszymy Mentalcut'a z duetu lua preta i Mikołaja Kierskiego – organizatora imprezy. Pokój Basowy przejmują Baby Meelo oraz gospodarze Night Busa – Croydon Facelift i Guiltee. Początek imprezy o 22:00.